Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

XXII MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ „KOLĘDY I PASTORAŁKI”

XXII MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ

KOLĘDY I PASTORAŁKI”

MYŚLENICE 2013

POD HONOROWYM PATRONATEM JEGO EMINENCJI BISKUPA

STANISŁAWA DZIWISZA

METROPOLITY KRAKOWSKIEGO


WYKAZ CHÓRÓW UCZESTNICZĄCYCH MUZYCZNIE

W LITURGII MSZY ŚW. W DNIU 26.01.2013.(SOBOTA) i 27.01.2013.( NIEDZIELA )

KOŚCIÓŁ p.w. NNMP - ( ul.Piotra Skargi )

MSZA ŚW.GODZ. 18.00. - Krakowski Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego

SOBOTA 26.01.2013. Dyrygent: Oleg Sznicar

MSZA ŚW. GODZ. 9.30. - Chór „VOLARE CANTARE” - Parafia MB Wspomożenia

NIEDZIELA 27.01.2013. Wiernych - / Prusy / , Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa -

Dyrygent: Paweł Herod / Kraków-Płaszów /

MSZA ŚW. GODZ. 12.30. Zespól wokalny AF MUSIC – Miejski Ośrodek Kultury / Żory /

NIEDZIELA 27.01.2013. Dyrygent: Andrzej Marciniec

MSZA ŚW. GODZ. 14.00 Chór„ARS CANTANDI” - Uniwersytet Ekonomiczny /Wrocław/

NIEDZIELA 27.01.2013. Dyrygent: Anna Grabowska-Borys

KOŚCIÓŁ p.w. Ś.w. BRATA ALBERTA ( Osiedle 1000 lecia II )

MSZA ŚW. GODZ. 12.00 Chór „FERMATA” -Centrum Kultury, Promocji Rekreacji -

NIEDZIELA 27.01.2013. Dyrygent: Anna Roj / Zielonki /

MSZA ŚW. GODZ.16.30 - Chór Męski „GLORIA” - Miejsko - Gminny Dom Kultury -

NIEDZIELA 27.01.2013. / Głogów Małopolski /

Dyrygent: Mirosław Szpyrka

KOŚCIÓŁ p.w. ŚW. FRANCISZKA z ASYŻU( Zarabie )

MSZA ŚW. GODZ.11.00.Chór SOLI DEO” - I Liceum Ogólnokształcące - / Jasło /

NIEDZIELA 27.01.05. Dyrygent: Monika Twarduś


Wyniki I Powiatowego Przegladu Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych- 12. 12. 2012 r.

FORMY MUZYCZNE:

Kategoria : zespoły wokalno-instrumentalny:

I - nagroda
-  zespół "ADAGIO" - Zespół Szkół Ogólnokszt. i Zawodowych - LUBIEŃ op. mgr Kinga Skałka
II nagroda
- zespół "ZEPSÓŁ" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T.Chałubińskiego – MYŚLENICE op. mgr Elżbieta Kotarba
III nagroda
- zespół wok-instr. - Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych - MYŚLENICE op. Zbigniew Morawski

Kategoria : zespoły instrumentalne:

I nagroda
BIG-BAND - Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych -MYŚLENICE op. Zbigniew Morawski

Kategoria:  zespoły wokalne a capella:

I nagroda
chór szkolny - I i II Liceum Ogólnokształcące - MYSLENICE
op. mgr Magdalena Starzec


Kategoria - soliści:

I nagroda
- JOANNA STOCH - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - MYŚLENICE
op. mgr Elżbieta Kotarba

I nagroda
- NATALIA HODUREK -I LO im. T. Kościuszki – MYŚLENICE op. Teresa Hodurek

II nagroda
- ANNA RYŚ - I LO im. T. Kościuszki - MYŚLENICE
op. mgr Jacek Ślósarz
III nagroda
- OLGA LASEK - Zespół Szkół im. T.Tischnera - DOBCZYCE op. mgr Adrian Kapturkiewicz

wyróżnienie:
- KATARZYNA HODANA - I LO im. T.Kościuszki - MYŚLENICE op. mgr Jacek Ślósarz – JOANNA  MAJCZYK -  I LO im. T. Kościuszki - MYŚLENICE op. mgr Jacek Ślósarz

FORMY  TEATRALNE:

wyróżnienie
-  „Szymborska – lekcja polskiego” - Zespół Szkół Techn.-Ekonomiczych – kl. I a
MYŚLENICE  op. mgr Grażyna Krzystańska
-  „LILIE” - A. Mickiewicz  -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych    - MYŚLENICE -  op. mgr Elżbieta Kotarba

wyróżnienie  indywidualne
-  ANNA  PODSIADŁO  -  kabaret „ Z Powołania” -
Zespół Szkół – DOBCZYCE op. mgr Justyna Dudzik.

FORMY  TANECZNE:

Kategoria – taniec nowoczesny:
I m. - zespół tańca nowoczesnego „WHATEVER”  - I Liceum im. T. Kościuszki  - MYŚLENICE op. mgr Agnieszka Łotocka
I m. - zespół tańca nowoczesnego „BAD YOUNG EVILS” -  I LO im. T. Kościuszki MYŚLENICE op. mgr Agnieszka Łotocka

wyróżnienie:
-  Szymon  Kozak  - solista  -  I LO  im. T. Kościuszki  - MYŚLENICE op. mgr Agnieszka  Łotocka

Kategoria  - cheerleaders:

I nagroda.
zespół „VAMPIRES”  - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – Małopolska  Szkoła Gościnności  - MYŚLENICE op. mgr Elżbieta Gablankowska
I nagroda
- zespół  „HIGH  HELS”  -  I Liceum Ogółnokształcące -MYŚLENICE op. mgr Agnieszka Łotocka

UROCZYSTE WRĘCZENIE  NAGRÓD  i  DYPLOMÓW
odbędzie się  w dniu 18 grudnia 2012 r. (wtorek) o godz. 10.00 -  w tut. Ośrodku Kultury (sala lustrzana).

Rozstrzygnięcie przetargu ZRP1-2012

Myślenice: Usługa zapewnienia obsługi ratownika na pływalni.
Numer ogłoszenia: 263257 - 2012; data zamieszczenia: 12.12.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zawarcia umowy ramowej.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 256613 - 2012r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Czytaj więcej...

Wyniki Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów- formy muzyczne i taneczne:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Zespoły wokalne:

  • I miejsce - zespół wokalny "SELENE" - Szkoła Podstawowa - SKOMIELNA BIAŁA op. mgr Edyta Ceremon

  • II miejsce - zespół wokalny „WIOLINKI” - Szkoła Podst. Nr. 3 - MYŚLENICE op. mgr Dorota Bałucka

  • II miejsce - zespół wokalny „ISKIERKI” - Szkoła Podstawowa – JAWORNIK op. mgr Justyna Iskra

  • III miejsce - zespół wokalny - Szkoła Podstawowa - BĘCZARKA op. mgr Teresa Hodurek

  • III miejsce - zespół „TRZEBUŃSKIE NUTKI” - Szkoła Podstawowa - TRZEBUNIA op. mgr Bronisława Bieniek

w y r ó ż n i e n i a :

• zespół wokalny „MŁODZI- ŚPIEWNI” - Szkoła Podstawowa Nr.2 - MYŚLENICE op. mgr Piotr Gablankowski

• zespół wokalny „BONITO” - Szkoła Podstawowa – TENCZYN op. mgr Wiktoria Juszczak

• chór mieszany - Szkoła Podstawowa Nr. 1 – PCIM op. mgr Agnieszka Bieniek

• grupa wokalna - Szkoła Podstawowa – LIPNIK op. mgr Janusz Paszcz

Czytaj więcej...

Wyniki IX Powiatowego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów oraz Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży w Nowym Sączu

Wyniki IX Powiatowego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów oraz Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży w Nowym Sączu:

 

SZKOŁY PODSTAWOWE:


- I m. - spektakl "Królewna" - Szkoła Podstawowa - Skomielna Biała (scenariusz autorski Anny Pacer) op. mgr Anna Pacer

 

- II m. - spektakl "Kiedy Ziemowit miał 7 lat" - A. Świrszczyńska - Szkoła Podstawowa - Stadniki

op. mgr Elżbieta Matyja

- III m. - spektakl "Segregujmy ludziki " czyli ekologia na wesoło - Szkoła Podstawowa - Bysina

op. mgr Maria Langer

 

wyróżnienia:

 

- spektakl "Bajka o szczęściu" - szkoda, że ... - Szkoła Podstawowa Nr. 6 – Myślenice
op. mgr Elżbieta Bryjak mgr Elżbieta Irzyk

- spektakl "Kopciuszek na zawodach" - Szkoła Podst. - Zawada

op. mgr Małgorzata Strzebak

- spektakl "Czerwony kapturek szuka księcia" - Szkoła Podstawowa Nr. 2 - Myślenice

op. mgr Anna Szlaga

- spektakl "Królewna na ziarnku grochu" - Szkoła Podstawowa - Trzemeśnia

op. mgr Agnieszka Jasek

 

GIMNAZJA:

 

- I m. - spektakl profilaktyczny pt. " ZA zamkniętymi drzwiami" - Gimnazjum - Bysina

op. mgr Kinga Kocan

- I m. - spektakl "Szkatułka babki" w) g Bolesława Prusa - GOKiS - Pcim (scenariusz - Maria Zduń) op. mgr Maria Zduń

 

(Równorzędne nagrody I - Jury przyznało ze względu na tematykę - w I spektaklu oraz na konsekwencję i czystość formy - w ii SPEKTAKLU,

oraz z uwagi na równorzędność jakości i rzetelność przygotowania - w obydwu spektaklach.

 

Jury rekomendowało do Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "BAJDUREK" w Nowym Sączu

( 14, 15 czerwiec br.):

 

- spektakl "SZKATUŁKA BABKI" w)g opowiadania B. Prusa z PCIMIA

 

Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy na KONCERT FINAŁOWY w dniu 29 maja 2012 .(wtorek) - godz. 11.00 (wręczenie nagród)

 

a wcześniej zapraszamy na drugą część Przeglądu w dniu 21 maja br.(poniedziałek) - godz. 9.00 - formy muzyczne i taneczne

Andrzej Cierniewski

28 maj 2012r. (poniedziałek)- godz. 19:00
sala widowiskowa

KONCERT ODWOŁANY

(ze względu na małe zainteresowanie)

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...