Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Spektakl dla dzieci "Kozucha Kłamczucha"

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu  zaprasza w  dniu 12 sierpnia  godz  11.00
na spektakl  dla  dzieci pt. " KOZUCHA - KŁAMCZUCHA"

Sala widowiskowa MOKiS
Wykonanie  Studio " ART-RE" z Krakowa
cena  biletu  5,00 złotych

 

Czytaj więcej...

TEATR W STODOLE

- TEATR W STODOLE - zaprasza na spektakl „Brzydkie kaczątko” - reż. Dorota Ruśkowska
30.07.2011 / sobota / godz.12.00
sala widowiskowa MOKiS
wstęp wolny !

Uwaga! Uczestnicy programu "Wakacyjne kino baśni i przygody"

Uwaga! Uczestnicy programu "Wakacyjne kino baśni i przygody" (którzy zakupili karnety do kina na lato), w dniach od 9 do 12 lipca br. nie będzie wyświetlany film o godz. 11.00. W zamian proponujemy dodatkowy seans o godz. 14.00 (oraz tak jak wcześniej planowano seans o godz. 16.00). Za zmianę terminów wyświetlania filmów przepraszamy.

Warsztaty Inwestycji

Warsztaty Inwestycji

26.06.2013, godz. 13:30,
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. M.J. Piłsudskiego 20

 

Warsztaty Inwestycji to bezpłatne spotkania organizowane w ramach Programu Wspierania Lokalnej Przedsiębiorczości Aforti Finance S.A.

Spotkanie prowadzone jest przez eksperta rynku finansowego i dotyczy sposobów efektywnego gromadzenia i pomnażania kapitału oraz ich praktycznego zastosowania.

Wdrożenie wiedzy w codziennym życiu gwarantuje wypracowanie dobrych przyzwyczajeń w gospodarowaniu budżetem, a w konsekwencji – pozyskanie kapitału, który zapewnia bezpieczeństwo finansowe oraz umożliwia dalsze inwestycje.

Warsztaty Inwestycji to spotkanie lokalnych przedsiębiorców, a więc możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

Odwołanie koncertu PARANIENORMALNI

Agencja Artystyczna Eskander
odwołała koncert kabaretu PARANIENORMALNI
planowany na 9 maja br. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.
Za odwołanie koncertu przepraszamy.
Kasa MOKiS zwraca za bilety.

Wyniki X Przeglądu Dorobku Art.Szkół Podst.i Gimanzjów - formy muzyczne i taneczne

X Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów  - formy muzyczne
i taneczne
13 maja br. (poniedziałek)
Wyniki  przeglądu  - szkoły podstawowe (miasto i gmina)
==========================================

Kategoria  -  zespoły muzyczne
=======================

- I miejsce  - zespół wokalny "Wiolinki " - Szkoła Podstawowa Nr. 3 - Myślenice

- II  miejsca   -  Jury  nie przyznało

- III mejsce   -  zespól wokalny "Kropeczki"  - Szkoła Podstawowa Nr 4  - Myślenice
- III miejsce  -  zespół wokalny  "Młodzi-Śpiewni" - Szkoła Podstawowa Nr 2 - Myślenice

Kategoria  - soliści
==============
- I miejsce -  Gabriela  Kaczor -  Szkoła Podst. - Bęczarka
- I miejsce  - Danuta Kasperczyk  - Szkoła Podstawowa Nr 3 - Myślenice

- II  miejsca   -  nie przyznano

- III  miejsce  -  Martyna  Raczek  - Szkoła Podst. - Krzyszkowice

W y r ó ż n i e n ie:

-  Julia  Tylek  -  Szkoła Podst. - Bęczarka

Kategoria   -  taniec nowoczesny
========================

-  I miejsce  -  zespół taneczny  "Black-White"  -  Szkoła  Podst. - Zawada
-  II  miejsce  - zespól taneczny  "Jagódki"  -  Szkoła Podst.  - Jawornik
-  III  miejsce  -  zespól  taneczny "Super Star"  -  Szkoła  Podst.  - Droginia

Kategoria  - szkoły artystyczne
=======================
-  I miejsce  -  zespół tańca JDC Kids  - Szkoła Tańca -  A. Starowicz  - Myślenice

G I M N A Z J A
============

Kategoria - Zespoły muzyczne
======================

-  I  miejsce  -  Szkolna  Orkiestra  -  Gimnazjum - Krzyszkowice
-  II miejsce   - Zespól "Anafora"     -  Gimnazjum Nr 1 - Myślenice

Kategoria  -  soliści
==============

-  I miejsce  -  Karolina  Ryś  -  Gimnazjum Nr. 3 - Myślenice
-  I miejsce  -  Barbara  Gatlik  -  Gimnazjum Nr 1 - Myślenice

- II miejsce  -  Patrycja  Pazdur  - Gimnazjum Nr 1 - Myślenice
- II miejsce  -  Justyna  Hodurek  - Gimnazjum  Nr. 1 - Myślenice

- III miejsce  -  Beata Kasprzyk  - Gimnazjum  Nr 1 - Myślenice
- III miejsce  -  Natalia  Szymska  - Gimnazjum Nr 1 - Myślenice

W y r ó ż n i e n i a:

-  Nina  Mikołajczyk  - Gimnazjum Nr 2 - Myślenice
-  Weronika  Zaczek  - Gimnazjum Nr 3 - Myślenice

Kategoria  - taniec  nowoczesny
=======================

Wyróżnienie  

-  zespół  cheerleaders "Revel Shine"   -  Gimnazjum Nr. 2 - Myślenice

Kategoria  - szkoły  artystyczne
========================

W Y R Ó Ż N I E N I A:

-  Zespół JDC Juniorzy - Szkoła Tańca - A.Starowicz - Myślenice

-  Zespól  JDC JANKI  - Szkoła Tańca - A. Starowicz - Myślenice

-  Kinga  Holecka - solistka  - Szkoła Tańca - A. Starowicz - Myślenice


Zapraszamy  wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych  w dniu
23 maja br.(czwartek)  o godz. 11.oo   na KONCERT FINAŁOWY
===========================
połączony z wręczeniem nagród i dyplomów.

I - sze miejsca  prosimy o zaprezentowanie repertuaru konkursowego.

Wyniki X Powiatowego Przeglądu Dorobku Art.Szkół -formy teatralne

Gran Prix   - spektakl  "Cafe Babel"  w wykonaniu zespołu teatralnego
"Entuzjaści Melpomeny"  -  Gimnazjum -  BYSINA
op. mgr Kinga Kocan

z rekomendacją do Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży
"BAJDUREK"  w Nowym Sączu

-  I  miejsce  - spektakl  "Król czasu"  - zespół  teatralny "Wesołe brzdące"
- Szkoła Podstawowa - ZAWADA
op. mgr Małgorzata  Strzebak
- II  miejsce  -  spektakl  "Nic się nie stało..." - zespół teatralny  - Szkoła
Podstawowa Nr. 6 - MYŚLENICE
op. mgr Grażyna Słowiak
mgr Anna Boiwka
- III  miejsce  -  spektakl "Troglodyci są wśród nas" - zespół teatralny
- Szkoła Podstawowa - SKOMIELNA CZARNA
op. mgr Ryszard  Jankoś

W y r ó ż n i e n i a:

-  spektakl "Tuwim.FM"  - zespół teatralny "Pod  Wyrwikoszem
- M-GOKiS - PCIM
op. mgr Maria Zduń
- spektakl "Kot w butach"  w)g J.Brzechwy  - Szkoła  Podst. -
- STADNIKI
op. mgr E. Matyja
- spektakl  "Jeżyk"  - zespół "Słoneczka" - Szk.Podst. Nr 2 -
- MYŚLENICE
- spektakl "Bądż odważny" - - zespół  "Marzyciele" - Szk.Pod.
- SKOMIELNA BIAŁA
op. mgr Anna Pacer

23  maja br.(czwartek) - godz. 11.00     - zapraszamy  na wręczenie  nagród
===========================

Spektakl Teatru RABCIO

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Piłsudskiego 20, tel. 12 27 215 11

Zaprasza na spektakl w wykonaniu

Teatru RABCIO

pt. „Kot, który merdał ogonem”

Przedstawienie odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2013r. (piątek)

o godz. 9.00

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MOKiS

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...