Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Studio Piosenki

WCIĄŻ WOLNE MIEJSCA!
Zajęcia indywidualne w każdy poniedziałek od 13 do 19.00 - po uzgodnieniu terminu lekcji z instruktorem 
420 zł karnet obowiązujący na udział w 4 lekcjach. Brak możliwości wykupienia pojedynczego spotkania.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na pierwsze tego typu zajęcia w Myślenicach. Studio Piosenki prowadzone przez Natalia Hodurek, aktorkę młodego pokolenia, absolwentkę Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie oraz aktorkę Teatru Bagatela w Krakowie. Studio piosenki powstaje jako inicjatywa MOKiS kierowana do dzieci i młodzieży, które chcą uczyć się śpiewu poznając konkretny repertuar i doskonaląc umiejętności przygotowując koncerty tematyczne.

Prowadząca:

Natalia Hodurek, myśleniczanka, absolwentka wydziałów wokalno-aktorskiego krakowskiej AST. Śpiewa od dziecka. Już jako początkująca studentka zadebiutowała na zawodowej scenie tytułową rolą w „Ani z Zielonego Wzgórza” w Teatrze Groteska. Występowała także w Teatrze Nowym w „Po wygnaniu” Tomasza Cyza wg. wierszy Czesława Miłosza. Widzowie Bagateli oklaskiwali ją pierwszy raz jako Lucy Lockit w „W’ariacjach pożądania” wg „Opery żebraczej” Johna Gaya w reżyserii Rafała Dziwisza w 2018. Spektaklem dyplomowym również w jego reżyserii, „Kochanie, zabiłam nasze koty” wg. Doroty Masłowskiej, zdobyła – wraz z kolegami – dwie nagrody na 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi: Specjalną Jury i Srebrny Kamerton (za wrażenia audialne), a także nagrodę za wybitne osiągnięcia teatralne na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Studenckich Istropolitana Project w Bratysławie w 2018. Przedstawienie wyróżniono też uprzednio nagrodą województwa małopolskiego Ars Quaerendi w kategoriach „mistrz” i „uczeń”.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...