Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

MOKiS: informacja dla uczestników zajęć

Dbając o Państwo bezpieczeństwo uprzejmie informuję o dodatkowych czynnościach i wymaganiach higienicznych jakie zostały wprowadzone w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu z uwagi na zagrożenie koronawirusem.

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ ZORGANIZOWANYCH
W MYŚLENICKIM OŚRODKU KULTURY I SPORTU 
W ZWIĄZKU Z  ZAGROŻENIEM KORONAWIRUSEM

 

Szanowni Państwo,

Dbając o Państwo bezpieczeństwo uprzejmie informuję o dodatkowych czynnościach i wymaganiach higienicznych jakie zostały wprowadzone w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu z uwagi na zagrożenie koronawirusem.

W MOKiS wprowadzone zostały dodatkowe czynności dezynfekcyjne polegające na systematycznym czyszczeniu klamek, uchwytów, poręczy, itp. chemicznym środkiem dezynfekującym.  W łazienkach w dozownikach na mydło znajduje się mydło antybakteryjne. Należy pamiętać o konieczności jego użycia.

Nie wszystkie czynności jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie, dlatego serdecznie prosimy o podjęcie wspólnego wysiłku w celu utrzymania bezpieczeństwa wszystkich uczestników zajęć i pilnowaniu kilku wspólnych reguł:

  1. Jeżeli źle się czujesz, masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, nie przychodź na zajęcia. Napisz do nas maila, zadzwoń, a Twoja obecność zostanie usprawiedliwiona. Nie ważne czy przyczyną złego samopoczucia jest grypa czy zwykłe przeziębienie, w takim przypadku lepiej po prostu zostać w domu.

 

  1. Jeżeli w ostatnich dniach, tygodniach miałeś kontakt z kimś z obszarów narażonych na niebezpieczeństwo zarażenia wirusem, również nie przychodź na zajęcia. Pamiętaj, że czas inkubowania się wirusa bez objawów może trwać nawet kilkanaście dni, a mimo to można wtedy zarażać.

 

  1. Myj ręce przed i po zajęciach. W dozownikach na mydło w łazienkach dostępne jest mydło antybakteryjne.

 

  1. Nie całuj się na przywitanie, nie podawaj rąk, nie przybijaj piątek… Najczęstszą drogą przenoszenia wirusa jest dotyk, dlatego w najbliższym czasie ogranicz kontakt fizyczny z innymi osobami podczas zajęć.

 

  1. Jeśli to możliwe, gdy kaszlesz lub kichasz, używaj jednorazowych chusteczek i wyrzucaj je. Jeżeli nie ma takiej możliwości, zakrywaj usta łokciem, ale pamiętaj, że na ubraniu może znaleźć się wirus, który potrafi przenosić się przez tydzień lub dłużej!

 

Sprawę bezpieczeństwa w MOKiS traktujemy priorytetowo. Prosimy Was dlatego o poważne potraktowanie tych kliku prostych zaleceń.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...