Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wakacje w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

1 sierpnia

Warsztaty Plastyczne
godz. 10.00-12.00

Warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci (grupa zorganizowana)

Warsztaty Teatralne dla dzieci
godz. 10.00-10.45

Warsztaty Teatralne dla młodzieży i dorosłych
godz. 11.00-12.30

2 sierpnia

Tropiciele Zwierząt
godz. 10.00-11.30

Warsztaty Plastyczne
godz. 16.00-18.00

Warsztaty Animacji Poklatkowej dla dzieci (grupa zorganizowana)

3 sierpnia

Akademia Wyobraźni
godz. 10.00-11.00

Warsztaty Plastyczne
godz. 10.00-12.00

Warsztaty Animacji Poklatkowej dla dzieci (grupa zorganizowana)

6 sierpnia

Akademia Wyobraźni
godz. 10.00-11.00

Ceramika dla dzieci
godz. 11.00-12.00

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych
godz. 17.00-18.30

7 sierpnia

Ceramika dla dzieci
godz. 11.00-12.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych
godz. 17.00-18.30

8 sierpnia

Ceramika dla dzieci
godz. 11.00-12.00

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych
godz 17.00-18.30

Warsztaty Teatralne dla dzieci
godz. 10.00-10.45

Warsztaty Teatralne dla młodzieży i dorosłych
godz. 11.00-12.30

9 sierpnia

Ceramika dla dzieci
godz. 11.00-12.00

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych
godz. 17.00-18.30

10 sierpnia

Akademia Wyobraźni
godz. 10.00-11.00

Ceramika dla dzieci
godz. 11.00-12.00

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych
godz. 17.00-18.30

13 sierpnia

Akademia Wyobraźni
godz. 10.00-11.00

Plastyka - Koralikowe Obrazki
godz. 10.00-11.00

Escape Room (7-9 lat) Gabinet szalonego detektywa
godz. 12.30, 14.30

14 sierpnia

Escape Room (7-9 lat) Gabinet szalonego detektywa
godz. 10.00, 12.00, 14.00

Warsztaty Umuzykalniające
godz. 10.00-11.00

Plastyka - Koralikowe Obrazki
godz. 10.00-11.00

16 sierpnia

Escape Room (7-9 lat) Gabinet szalonego detektywa
godz. 10.00, 12.00, 14.00

Warsztaty Umuzykalniające
godz. 10.00-11.00

17 sierpnia

Akademia Wyobraźni
godz. 10.00-11.00

Escape Room (9-12 lat) Gabinet szalonego detektywa)
godz. 12.30, 14.30

20 sierpnia

Akademia Wyobraźni
godz. 10.00-11.00

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych (szkliwienie)
godz. 17.00-18.30

21 sierpnia

Warsztaty Umuzykalniające
godz. 10.00-11.00

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych
godz. 17.00-18.30

22 sierpnia

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Ceramika dla młodzieży i dorosłych (szkliwienie)
godz. 17.00-18.30

Warsztaty Teatralne dla dzieci
godz. 10.00-10.45

Warsztaty Teatralne dla młodzieży i dorosłych
godz. 11.00-12.30

23 sierpnia

Warsztaty Umuzykalniające
godz. 10.00-11.00

24 sierpnia

Dzieci Kodują
godz. 13.30-15.00

Nocne Warsztaty Ceramiki
godz. 20.00-23.00

 


CERAMIKA DLA DZIECI (od 6 lat)
prowadząca:
Barbara Kmiecik
cena: 10 zł

CERAMIKA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
prowadzące:
Joanna Jaromin, Natalia Nowacka
cena: 10 zł

NOCNE WARSZTATY CERAMIKI
prowadzące:
Joanna Jaromin, Natalia Nowacka
cena: 10 zł

WARSZTATY PLASTYCZNE
(dla dzieci od 6 lat)
prowadząca:
Barbara Kmiecik
cena: 10 zł za godzinę


AKADEMIA WYOBRAŹNI
(dla dzieci od 2 do 4 lat z opiekunem)
prowadząca: Justyna Gawęda
cena: 5 zł

ESCAPE ROOM Gabinet szalonego detektywa
(dla dzieci od 7 lat)
prowadząca: Justyna Gawęda
zajęcia bezpłatne

SMYKI KODUJĄ
(dla dzieci od 6 lat)
prowadząca: Justyna Gawęda
cena: 10 zł


WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE
(dla dzieci od 6 lat)
prowadzący: Zbigniew Morawski
zajęcia bezpłatne

WARSZTATY TEATRALNE dla dzieci
(od 6 lat)
prowadząca: Dorota Ruśkowska
zajęcia bezpłatne


WARSZTATY TEATRALNE dla młodzieży i dorosłych
(od 14 lat)
prowadząca: Dorota Ruśkowska
zajęcia bezpłatne

Zapisy telefoniczne pod numerem: 12 272 15 11

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...