Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Sierpień obfitości w MOKiS

Sierpniowa oferta zajęć Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu obfituje w liczne warsztaty artystyczne, które dedykowane są zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Bogata oferta jest szansą na niezapomniane wakacje w gościnnych progach MOKiS.  

W trakcie ostatniego miesiąca wakacji będzie można wziąć udział w Myślenickim Festiwalu Ceramiki, warsztatach animacji filmowej, warsztatach plastycznych koralikowe obrazki, warsztatach malowaniu na jedwabiu, zajęciach interdyscyplinarnych akademia wyobraźni i legendy świata oraz warsztatach umuzykalniających, modelarskich i tanecznych zumba kids.

Cały program sierpniowej oferty wakacyjnej MOKiS dostępny jest w specjalnym kalendarzu na stronie www.mokis.myslenice.pl lub w kalendarzu wydarzeń na portalu www.miasto-info.pl. Zajęcia mają formułę otwartą i są adresowane do różnych grup wiekowych. Część wydarzeń jest bezpłatna, na pozostałych należy zapłacić za materiały twórcze. Koszt pojedynczych zajęć nie przekracza jednak 10 zł .

- Zachęcam w imieniu całego zespołu MOKiS do skorzystania z naszej oferty. Warsztaty które przygotowaliśmy, to prawdziwe perełki głownie dzięki wspaniałym prowadzącym. Zarówno tym z którymi Ośrodek związany jest na co dzień, ale także gości specjalnych między innymi Ilony Majewskiej z Łodzi, która poprowadzi warsztaty z animacji filmowej – wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

Oferta warsztatów uzupełniona jest innymi wydarzeniami. 7 sierpnia ruszył cykl operowy: Lato z Metropolitan Opera w Kinie Muza, gdzie będzie można obejrzeć retransmisje najwspanialszych oper. 10 sierpnia o godz. 18.00 organizatorzy zapraszają na wernisaż wystawy rzeźbiarza ceramika – Michała Dziekana STRUCTUM, połączony z pokazowym wypałem autorskiej rzeźby w przestrzeni publicznej.

 

Załączniki:
Pobierz plik (wakacje harmonogram sierpień 2017.pdf)wakacje harmonogram sierpień 2017.pdf07-08-2017 13:28

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...