Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Retransmisja koncertu Andre Rieu

Tego jeszcze nie graliśmy... Już w lutym serdecznie Państwa zapraszamy na wspaniały noworoczny koncert w Kino MUZA w Myślenicach. Tego nie możesz przegapić! Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert – ale wciąż ten sam Król Walca! Andre Rieu.


Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii. André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.


Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

***
Bilety w cenie:
40 zł normalny
35 zł ulgowy
Z okazji przypadających w lutym Walentynek, cena biletu dla par 20 zł/os.

17 lutego 2019 r. /niedziela/ godz. 18:00
czas trwania ok. 125 minut (bez przerwy)

***
Bilety do nabycia w kasie Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu
ul. Piłsudskiego 20, 32-400 Myślenice
***
Na koncert zapraszają:

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Kino MUZA w Myślenicach
Miasto i Gmina Myślenice
Burmistrz Miasta i Gmina Myślenice Jarosław Szlachetka

_____________________
Kino Muza. Tu się ogląda!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...