Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

MOKIS: Rodzinne Mikołajki

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Małopolska Szkoła Gościnności zapraszają wszystkie dzieci wraz z całymi rodzinami na Myślenickie Mikołajki Rodzinne. Już w najbliższą sobotę 8 grudnia w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu czeka na wszystkich moc świątecznych atrakcji. W tym szczególnym dla wszystkich dzieci dniu zaplanowano m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, zabawy i animacja, a także spektakl dla dzieci.

Początek Rodzinnych Mikołajek zaplanowano na godz. 10.00. Na początku, w sali widowiskowej MOKiS odbędzie się premierowy pokaz spektaklu pt. Karmelek (dla dzieci od 4 lat) wg. scenariusza Marty Guśniowskiej, w reżyserii Agnieszki „Toli” Słomki. Spektakl został przygotowany przez Amatorski Teatr im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły. Tuż po zakończeniu przedstawienia od godziny 11.00 do 13.30 potrwają animacje i zajęcia przygotowane przez Małopolską Szkołę Gościnności: malowanie twarzy, zdobienie pierników, tworzenie figurek z balonów, zabawy ruchowe. W tym samym czasie odbędą się ównież warsztaty plastyczne przygotowane przez Myślenicki Ośrodek Kultury. Będzie można zrobić kartki świąteczne i dekoracje bożonarodzeniowe. Od 12.30 do 13.30 dzieci będą też mogły wziąć udział w warsztatach kodowania. Sobotniemu spotkaniu będzie towarzyszył kiermasz rękodzieła, podczas którego będzie można kupić niepowtarzalne upominki. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

- Samo spotkanie ze Świętym Mikołajem nastąpi o godzinie 11.00 i potrwa do 12.00 dla dzieci najmłodszych (2-4 lata) i upłynie w atmosferze zimowych pląsów. Dzieci starsze (od 5 lat) zapraszamy od godziny 12.30 do 13.30 – wtedy Święty Mikołaj obdaruje je prezentami – wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

UWAGA: Paczki z prezentami dostarczają indywidualnie opiekunowie dzieci w piątek 7 grudnia w godzinach od 12.00 do 19.00 do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Myślenice ul. Piłsudskiego 20.

MIKOŁAJKOWE KINO MUZA

Rodzinne Mikołajki, to jednak nie jedynie atrakcje, jakie przygotował Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Specjalnie dla najmłodszych swój świąteczny repertuar przygotowało Kino Muza. 6 grudnia o godzinie 8.30 wyświetlony zostanie film „Klakson i Spółka” w wersji 2D z dubbingiem (cena biletów: normalny 21 zł, ulgowy 17 zł, grupowe 15 zł), o godzinie 10.30 „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” w wersji 3D z dubbingiem (cena biletów: normalny 22 zł, ulgowy 18 zł, grupowe 16 zł). Dzień później w piątek na ekranie Kina Muza zobaczyć będzie można ponownie o godz. 8.30 „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” w wersji 3D z dubbingiem (cena biletów: normalny 22 zł, ulgowy 18 zł, grupowe 16 zł) i o godz. 11.00 film „Klakson i Spółka” w wersji 2D z dubbingiem (cena biletów: normalny 21 zł, ulgowy 17 zł, grupowe 15 zł).

MIKOŁAJKI NA BASENIE

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Krytą Pływalnią AQUARIUS zadbali także o miłośników pływania. W niedzielę 9 grudnia wszystkie dzieci do 16 lat mogą liczyć na okolicznościowe upominki i promocyjną cenę biletów wstępu - 3 złotych za godzinę pływania.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...