Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski: kolejność przesłuchań

Organizatorzy 63. Ogólnopolskiego Konkursu recytatorskiego dla młodzieży i osób dorosłych informują o następującej kolejności przesłuchań w ramach tegorocznego konkursu 

Eliminacje dla powiatu myślenickiego - 5 kwietnia 2018 r.

Kolejność prezentacji:
godz. 10.00

Turniej Recytatorski
1. Urszula Łabuz - MSG
2. Szymon Cichoń - MSG
3. Wiktoria Ożóg - MSG
4. Dominik Sikora - MSG
5. Zuzanna Szatan - MSG
6. Adrian Ponikowski – MSG
7.Sabina Chrustek – MSG
8.Łukasz Klęp – Prywatne technikum w Myślenicach
9. Ewa Gałka – LO Myślenice

Poezja Śpiewana
10. Władysława Maniszewska - MSG
11. Andrzej Khablov - MSG

Wywiedzione ze słowa
12. Julia Mistarz – LO Myślenice
13. Anna Pitala – LO Myślenice
14. Dominika Podobińska -  LO Myślenice
 
Zmagania uczestników konkursu ocenia będzie jury w składzie 
 
Magdalena Sokołowska-Gawrońska - urodzona 12 stycznia 1940 roku. Aktorka. Ukończyła studia na PWST w Krakowie. Występowała na scenach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatru Śląskiego w Katowicach i Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu.
 
Andrzej Popiel – ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, ale pierwsze kroki na zawodowej scenie stawiał już w wieku pięciu lat. Wychował się w Krakowie jako syn perkusisty jazzowego Andrzeja Popiela i aktorki Lidii Bogaczówny. Jest starszym bratem aktora Maurycego Popiela. Za sprawą jego pracy magisterskiej pt. Etyka w zawodzie aktora, po pięćdziesięciu latach przerwy wznowiono wydanie Etyki Konstantego Stanisławskiego, która wraca do kanonu lektur obowiązkowych w szkołach teatralnych w Polsce. Występował m. in. w Narodowym Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej, Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatrze Ludowym w Krakowie, Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego. Od 2008 roku jest członkiem Związku Artystów Scen Polskich. W Krakowskim Teatrze Komedia gra w komedii „Trzy razy łóżko”.
 
Magdalena Starzec - dyrygentka oraz założycielka myślenickiego Chóru "Hura". Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się pracą nad wokalem z młodzieżą i dorosłymi. Jest autorką licznych interpretacji. Z Zespołem Koty była laureatką kilkudziesięciu ogólnopolskich festiwali piosenki. 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...