Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Lato z Metropolitan Opera.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na letni cykl spotkań operowych z Metropolitan Opera. Spektakle z Nowego Jorku w formie kinowej będzie można oglądać od 7 sierpnia w Kinie Muza.

Niezwykłe widowiska, emocje, muzyka i wspaniałe kostiumy to szansa na przygodę w iście operowym stylu. Retransmisje zaplanowana na wszystkie poniedziałki sierpnia o godz. 19.00.
Cykl rozpocznie się retransmisją spektaklu „Poławiacze pereł” francuskiego kompozytora Georges'a Bizeta z 1863 roku. Libretto Michela Carré i Eugène Cormona przedstawia historię dozgonnej przyjaźni dwóch mężczyzn, zagrożonej przez miłość do tej samej kobiety, która jest kapłanką boga Brahmy. Retransmisja odbędzie się 7 sierpnia o godz. 19.00. Bilety do nabycia w kasie MOKiS.

 

 

 

 

 

W trakcie całego miesiąca. W każdy kolejny poniedziałek zaprezentowane zostaną następujące opery: Nabucco, G. Verdiego (14.08.2017, godz. 19.00), Makbet G. Verdiego (21.08.2017, godz. 19.00), Carmen, G. Bizeta (28.08.2017).

 

 

Na retransmisje obowiązują bilety wstępu w cenie 20 zł zwykły, 15 zł ulgowy. Zapraszam.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...