Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Koncert zespołu Noro Lim

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na drugi koncert w ramach cyklu „Osobliwy luty w MOKiS”. Tym razem na scenie kameralnej Ośrodka Kultury w Myślenicach wystąpi Zespół Noro Lim z koncertem pn. „W najdłuższej podróży. Koncert o poszukiwaniu”.
- W czasach, gdy coraz częściej dotarcie do drugiego, nawet bliskiego człowieka jest podróżą najdłuższą i najtrudniejszą stworzyliśmy spektakl o poszukiwaniu.

Inspirując się motywem dantejskim opowiadamy najpierw o przedzieraniu się przez piekło niezgody, rozstania i nagłej samotności, później o mozolnym brnięciu przez czyściec rozmyślań, uświadamiania sobie błędów i wysiłku naprawienia krzywd, by wreszcie dotrzeć do nieba – miejsca zrozumienia i porozumienia. Czy poszukiwanie utraconej lekkomyślnie miłości skończy się spotkaniem…? – tak o koncercie opowiada wokalista Zespołu Noro Lim Ewa Aksamović.
Koncert odbędzie się na scenie kameralnej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w dniu 25 lutego 2017 roku o godzi. 19.00. Wstęp na koncert jest wolny.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...