Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Program przesłuchań konkursowych

MYŚLENICKI  OŚRODEK KULTURY i  SPORTU
Myślenice  ul. Józefa Piłsudskiego 20

XXI  MYŚLENICKI  FESTIWAL  PIEŚNI  CHÓRALNEJ
- KOLĘDY  I  PASTORAŁKI -

M Y Ś L E N I C E   2 0 12

POD  HONOROWYM  PATRONATEM  JEGO  EMINENCJI  
STANISŁAWA KARDYNAŁA DZIWISZA
METROPOLITY  KRAKOWSKIEGO


 

Program  przesłuchań  konkursowych
(sala  widowiskowa  MOKiS)



28 stycznia  2012r.  (sobota ) – godz. 10.00


1.  „FERMATA„- Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji / Zielonki /
Kategoria: chóry z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego
Dyrygent: Anna Roj

2.   Zespół Szkoły Wokalnej - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne
“Człowiek-człowiekowi” / Zabierzów /
Kategoria: chóry z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego
Dyrygent: Monika Kucińska

3.    „DOMINANTA” - Uniwersytet Ekonomiczny / Kraków /
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Małgorzata Langer-Król

4.   „TINNITUS” - Kościół św. Barbary / Kraków /
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Anita Pyrek

5.   „DOMINANTA” - Uniwersytet Ekonomiczny / Kraków /  
Kategoria: zespoły kameralne
Dyrygent: Małgorzata Langer-Król

6.   Jasnogórski Zespół Wokalny „CAMERATA”- Narodowe Sanktuarium na Jasnej Górze
/  Częstochowa /
Kategoria: chóry mieszane
Dyrygent: Jarosław Jasiura

7.  Chór Dziewczęcy „PUELLARUM CANTUS ”- Publiczna Szkoła Podstawowa nr.11
im.Szarych Szeregów  / Stalowa Wola /
Kategoria: chóry dziecięce
Dyrygent: Katarzyna Pisera

8.   Zespół wokalny „CANTATA” - PSM  I st. im L. Różyckiego/ Myślenice /
Kategoria: chóry dziecięce
Dyrygent: Monika Szymska

28 stycznia 2012 r.(sobota) – godz. 15.oo

1.   Krakowski Chór Żeński przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II – Uniwersytet    
Papieski Jana Pawła II  / Kraków /
kategoria: chóry jednorodne
dyrygent: Katarzyna Śmiałkowska

2.  „MA NON TROPPO” – Instytut Muzyki Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego / Olsztyn /
kategoria : zespoły kameralne
dyrygent : Marcin Wawruk

3.   Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „CANTATA”- Politechnika Krakowska
im. Tadeusza Kościuszki  / Kraków /
kategoria:zespoły kameralne
dyrygent: Marta Stós

4.  Chór Akademicki Politechniki Opolskiej – Politechnika Opolska  / Opole /
kategoria: chóry mieszane
dyrygent: Ludmiła Wocial - Zawadzka

5.   Chór mieszany „ECHO” – Związek Nauczycielstwa Polskiego Zarząd Oddziału  /  Krosno /
kategoria: chóry mieszane
dyrygent: Mariola Rybczak

6.    Chór Młodzieżowy PSM I i II st. im Ludomira Rózyckiego – PSM I i II st.  im. Ludomira      
Różyckiego   / Gliwice /
kategoria: chóry z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego
dyrygent : Joanna Pudlik

7.   Chór Kameralny 'BREVIS”- Dom Kultury / Kamienica /
kategoria: chóry z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego
dyrygent: Dominika Jurczuk - Gondek

8.     Chór Parafii Św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie – Parafia p.w. Św. Rafała   
Kalinowskiego / Kraków /
kategoria: zespoły kameralne
dyrygent: Artur Bienia

9.    CHÓR ŁAŃCUCKIEJ FARY – Łańcuckie Towarzystwo Muzyczne/ Łańcut /
kategoria: chóry mieszane
dyrygent: Michał Horodecki


29 stycznia  2012 r. (niedziela) – godz. 10.oo

1.   Schola Świętej Marii Magdaleny – Parafia Św. Marii Magdaleny / Kosocice/
kategoria: chóry mieszane
dyrygent: Elzbieta Gawor

2.   „KANTYLENA” - Gminny Ośrodek Kultury / Raba Wyżna /
kategoria : chóry jednorodne
dyrygent: Kinga Brandys - Wójciak

3.   Dziewczęcy Chór „ZIARENKO”- Parafia ducha Świętego / Podstolice / CKiT / Wieliczka /                                                                      
kategoria:chóry dziecięce
dyrygent: Elżbieta Gawor

4.     Krakowskie Towarzystwo Śpiewackie „ECHO”– Dom Kultury „Podgórze”/ Kraków /
kategoria chóry jednorodne
dyrygent: Zbigniew Huptyś

5.   CHÓR CON FUOCO AGH – Akademia Górniczo – Hutnicza / Kraków /  
kategoria: chóry  mieszane  
dyrygent: Diana Mrugała - Gromek

6.   Zespół Wokalny „RONDO” – Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz  / Wrocław /
kategoria : zespoły kameralne
dyrygent: Małgorzata Podzielny

7.  Chór Nauczycielski ZNP i SCK „AKORD” z Mielca – Związek Nauczycielstwa  
Polskiego, Samorządowe Centrum Kultury / Mielec /
kategoria : chóry mieszane
dyrygent: Paweł Lis

8.  Chór „CON BRIO” - Szkoła Muzyczna  I st. im. Grażyny Bacewicz  / Wrocław /
kategoria; chóry z towarzystwem zespołu instrumentalnego
dyrygent: Małgorzata Podzielny

9.  Chór Kameralny „LEGE ARTIS”– / Kraków /
kategoria: zespoły kameralne
dyrygent: Agnieszka Trela - Jochymek

10.  „CAMERATA VARSOVIA” - ( Warszawa)
kategoria: chóry z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego
dyrygent: Elżbieta Siczek




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                      29 stycznia 2012 r. (niedziela) – godz. 18.oo

OGŁOSZENIE  WYNIKÓW XXI  FESTIWALU PIEŚNI CHÓRALNEJ
/  GALA FINAŁOWA /

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...