Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki X Przeglądu Dorobku Art.Szkół Podst.i Gimanzjów - formy muzyczne i taneczne

X Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów  - formy muzyczne
i taneczne
13 maja br. (poniedziałek)
Wyniki  przeglądu  - szkoły podstawowe (miasto i gmina)
==========================================

Kategoria  -  zespoły muzyczne
=======================

- I miejsce  - zespół wokalny "Wiolinki " - Szkoła Podstawowa Nr. 3 - Myślenice

- II  miejsca   -  Jury  nie przyznało

- III mejsce   -  zespól wokalny "Kropeczki"  - Szkoła Podstawowa Nr 4  - Myślenice
- III miejsce  -  zespół wokalny  "Młodzi-Śpiewni" - Szkoła Podstawowa Nr 2 - Myślenice

Kategoria  - soliści
==============
- I miejsce -  Gabriela  Kaczor -  Szkoła Podst. - Bęczarka
- I miejsce  - Danuta Kasperczyk  - Szkoła Podstawowa Nr 3 - Myślenice

- II  miejsca   -  nie przyznano

- III  miejsce  -  Martyna  Raczek  - Szkoła Podst. - Krzyszkowice

W y r ó ż n i e n ie:

-  Julia  Tylek  -  Szkoła Podst. - Bęczarka

Kategoria   -  taniec nowoczesny
========================

-  I miejsce  -  zespół taneczny  "Black-White"  -  Szkoła  Podst. - Zawada
-  II  miejsce  - zespól taneczny  "Jagódki"  -  Szkoła Podst.  - Jawornik
-  III  miejsce  -  zespól  taneczny "Super Star"  -  Szkoła  Podst.  - Droginia

Kategoria  - szkoły artystyczne
=======================
-  I miejsce  -  zespół tańca JDC Kids  - Szkoła Tańca -  A. Starowicz  - Myślenice

G I M N A Z J A
============

Kategoria - Zespoły muzyczne
======================

-  I  miejsce  -  Szkolna  Orkiestra  -  Gimnazjum - Krzyszkowice
-  II miejsce   - Zespól "Anafora"     -  Gimnazjum Nr 1 - Myślenice

Kategoria  -  soliści
==============

-  I miejsce  -  Karolina  Ryś  -  Gimnazjum Nr. 3 - Myślenice
-  I miejsce  -  Barbara  Gatlik  -  Gimnazjum Nr 1 - Myślenice

- II miejsce  -  Patrycja  Pazdur  - Gimnazjum Nr 1 - Myślenice
- II miejsce  -  Justyna  Hodurek  - Gimnazjum  Nr. 1 - Myślenice

- III miejsce  -  Beata Kasprzyk  - Gimnazjum  Nr 1 - Myślenice
- III miejsce  -  Natalia  Szymska  - Gimnazjum Nr 1 - Myślenice

W y r ó ż n i e n i a:

-  Nina  Mikołajczyk  - Gimnazjum Nr 2 - Myślenice
-  Weronika  Zaczek  - Gimnazjum Nr 3 - Myślenice

Kategoria  - taniec  nowoczesny
=======================

Wyróżnienie  

-  zespół  cheerleaders "Revel Shine"   -  Gimnazjum Nr. 2 - Myślenice

Kategoria  - szkoły  artystyczne
========================

W Y R Ó Ż N I E N I A:

-  Zespół JDC Juniorzy - Szkoła Tańca - A.Starowicz - Myślenice

-  Zespól  JDC JANKI  - Szkoła Tańca - A. Starowicz - Myślenice

-  Kinga  Holecka - solistka  - Szkoła Tańca - A. Starowicz - Myślenice


Zapraszamy  wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych  w dniu
23 maja br.(czwartek)  o godz. 11.oo   na KONCERT FINAŁOWY
===========================
połączony z wręczeniem nagród i dyplomów.

I - sze miejsca  prosimy o zaprezentowanie repertuaru konkursowego.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...