Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

XXII MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ

XXII MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ

- KOLĘDY I PASTORAŁKI -

M Y Ś L E N I C E 2 013

POD HONOROWYM PATRONATEM JEGO EMINENCJI ARCYBISKUPA

STANISŁAWA DZIWISZA

METROPOLITY KRAKOWSKIEGO

Program przesłuchań konkursowych

(sala widowiskowa MOKiS)

26 stycznia 2013 r. (sobota ) – godz. 16.00

1. Zespół Wokalny „CANTATA”- Państwowa Szkoła Muzyczna I st. / Myślenice

Kategoria: chóry dziecięce

Dyrygent: Monika Szymska

2. „OKTOFONIKA”- Podgórski Dom Kultury”Dwór Czeczów” / Kraków /

Kategoria: chóry kameralne

Dyrygent: Maciej Koczor

3. Chór żeński „WRZOSY” - Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury / Światniki Górne /

Kategoria: chóry jednorodne

Dyrygent: Izabela Ziemiańska

4. Chór „APASSIONATA” - Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą / Sułkowice /

Kategoria: chóry kameralne

Dyrygent: Mateusz Pitala

5. Krakowski Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego /Kraków/

Kategoria: chóry jednorodne

Dyrygent: Oleg Sznicar

6. Krakowski Chór Żeński przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II / Kraków /

Kategoria: chóry jednorodne

Dyrygent: Katarzyna Śmiałkowska

7. Chór „CON FUOCO” - Akademia Górniczo-Hutnicza /Kraków/

Kategoria: chóry mieszane

Dyrygent : Diana Mrugała-Gromek

8. Chór „DOMINANTA” - Uniwersytet Ekonomiczny -/Kraków/

Kategoria: chóry mieszane

Dyrygent: Marek Opaska

9. Chór „CON FUOCO” - Akademia Górniczo-Hutnicza / Kraków /

Kategoria: zespoły kameralne

Dyrygent: Diana Mrugała-Gromek

10. Bielski Chór Kameralny – Bielskie Centrum Kultury / Bielsko-Biała /

Kategoria: chóry mieszane

Dyrygent: Beata Borowska

11. Chór „DOMINANTA” - Uniwersytet Ekonomiczny - / Kraków /

Kategoria: zespoły kameralne

Dyrygent: Marek Opaska

27 stycznia 2013 r. (niedziela) – godz. 11.oo

1. Chór „VOLARE CANTARE” - Parafia MB Wspomożenia Wiernych - / Prusy /

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa - / Kraków-Płaszów /

Kategoria: chóry mieszane

Dyrygent: Paweł Herod

2. Chór „FERMATA” - Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji - / Zielonki /

Kategoria: chóry z towarzyszeniem instrumentu

Dyrygent: Anna Roj

3. Zespól wokalny AF MUSIC – Miejski Ośrodek Kultury / Żory /

Kategoria: zespoły kameralne

Dyrygent: Andrzej Marciniec

4. Chór męski „GLORIA” - Miejsko-Gminny Dom Kultury - / Głogów Małopolski /

Kategoria: chóry jednorodne

Dyrygent: Mirosław Szpyrka

5. Chór „ARS CANTANDI” - Uniwersytet Ekonomiczny /Wrocław/

Kategoria : chóry mieszane

Dyrygent: Anna Grabowska-Borys

6. Chór SOLI DEO” - I Liceum Ogólnokształcące - / Jasło /

Kategoria: chóry mieszane

Dyrygent: Monika Twarduś

7. Krakowski Chór Męski – Uniwersytet Papieski Jana Pawła II / Kraków /

Kategoria: chóry jednorodne

Dyrygent: Janusz Wierzgacz

8. B 7 (surodenci Bazikovci ) - Habovka / Słowacja /

Kategoria: zespoły kameralne

Dyrygent: Monika Bazikova

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27 stycznia 2013 r. (niedziela) – godz. 18.00

- OGŁOSZENIE WYNIKÓW XXII FESTIWALU PIEŚNI CHÓRALNEJ

- WRĘCZENIE NAGRÓD

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...