Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

I Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych - kolejność prezentacji

 

I   POWIATOWY  PRZEGLĄD  DOROBKU
ARTYSTYCZNEGO  SZKÓŁ  PONAD-
GIMNAZJALNYCH


12 grudzień 2012 r. (środa)  - godz. 10.00

KOLEJNOŚĆ  PREZENTACJI:

ZESPOŁY  MUZYCZNE


1. BIG-BAND  - Zespół Szkół Techniczno-Ekonom. - Myślenice
op. Zbigniew Morawski

2. Karolina Goryczka – solistka  - Zespół Szkół im. J. Tischnera -
- Dobczyce    op. mgr Justyna Dudzik

3. Zespół  wokalno-instrumentalny  - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
- Myślenice
op. mgr Elżbieta Kotarba

4. Joanna  Stoch  - solistka  - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
- Myślenice   op. mgr Elżbieta Kotarba

5. Zepół   wokalno-instrumentalny  - Zespół Szkół  Techn.-Ekonom.
- Myślenice
op. Zbigniew Morawski

6. Olga Lasek  - solistka – Zespół Szkół – Dobczyce
op. mgr Adrian Kapturkiewicz

7. Zespół   wokalno-instrumentalny  Blanka & Kasia   - Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych – Myślenice
op. dr Elżbieta  Kotarba

8. Angelika Grzesiak  - solistka  - I LO – Myślenice
op. mgr Agnieszka Proszek

9. Chór  szkolny  -  I Liceum Ogólnokształcące – Myślenice
op. mgr Magdalena Starzec

10. Zespół  wokalno-instr . „ADAGIO”  - Zespół  Szkół   Ogólnokszt. i Zawodowych  - Lubień
op. mgr Kinga Skałka

11. Maria Mirochna  - solistka- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych -
- Myślenice   op. Adam Mirochna

12. Natalia  Hodurek  - solistka   - I LO  im. T. Kościuszki- Myślenice
op. Teresa  Hodurek

13. Katarzyna  Hodana   - solistka  -  I  LO im.T.Kościuszki - Myślenice         
op. mgr Jacek Ślósar z

14.Angelika  Zapała  - solistka  -  I LO im. T. Kościuszki – Myślenice
op. mgr Jacek Slósarz

15. Anna  Ryś  - solistka  -  I LO im.T. Kościuszki- Myślenice
op. mgr Jacek Ślósarz

P R Z E R W A   - 10 min.

ZESPOŁY   TEATRALNE


1. „Szymborska – lekcja  polskiego” - widowisko multimedialne –
kl. I a  - Zespół Szkół Techn.-Ekonom. - Myślenice
op. mgr Grażyna   Krzystańska

2. „LILIE” - A. Mickiewicz  - Amatorska Grupa Teatralna AGT- Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych -   Myślenice
op. mgr Elżbieta Kotarba

3.Kabaret „Z Powołania” (2 skecze)  - Zespół Szkół im.Tischnera- Dobczyce
op. mgr Justyna Dudzik

4. „Władca  pierścieni” - Historia Aragoma i Arweny  - Zespół Szkół Ogółnokształcących – Myślenice
op. mgr Elżbieta Matlak-Tryka

5. „Bomba”  - spektakl  - Zespół Szkół Ogólnokształcących -  Myślenice
op. mgr Jacek Ślósarz

P R Z E R W A  -  10 min.

ZESPOŁY   TANECZNE


1. Duet taneczny  „MARMOKłY”   - Zespół  Szkół Ogólnokształcących - Myślenice
op. mgr Agnieszka Łotocka

2. Zespół cheerleaders  „VAMPIRES”  - Zespół  Szkół  Ponadgimn. - Małopolska Szkoła Gościnności  - Myślenice
op. mgr Elżbieta Gablankowska

3. Zespół  tańca nowoczesnego „WHATEVER”  - Zespół Szkół  Ogólno kształcących  - Myślenice
op. mgr Agnieszka  Łotocka

4. Zespół  tańca nowoczesnego „BAD  YOUNG  EVILS” - Zespół  Szkół Ogólnokształcących  - Myślenice
op. mgr Agnieszka Łotocka

5. Zespół  cheerleaders  „HIGH  HEELS”  - Zespół  Szkół  Ogólno-
kształcących – Myślenice
op. mgr  Agnieszka Łotocka

6. Szymon  Kozak – solista „Simon”  - taniec Zespół Szkół  Ogółnokształcących – Myślenice
op. mgr Agnieszka  Łotocka

Bezpośrednio po zakończeniu przeglądu  oraz obradach  J U R Y
odbędzie się ogłoszenie  wyników  i  wręczenie  nagród i  dyplomów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...