Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenicki Laur Recytacji 2018- przesłuchania finałowe

Organizatorzy Miejsko- Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji  informują że przesłuchania finałowe w dniu 23 i 24  kwietnia 2018 r  we wszystkich komisjach rozpoczną się o godz. 9.00. Prosimy o przybycie 20 min przed czasem występu ( zgodnie z podanymi godzinami) gdyż kolejność i czas trwania poszczególnych prezentacji może ulec zmianie.

23 kwietnia 2018 -Komisja nr I - klasy I-III
Kategoria: Wywiedzione ze słowa

9.00 – 9.45

SP - Jawornik
Milena Szlachetka

SP- Osieczany
Maja Tyrpa

SP- Krzyszkowice
Rima Chahidi
Zuzanna Mika

SP nr 5 w Myślenicach
Daniel Serafin

SP nr 2 w Myślenicach
Karol Podolski
Maja Oskwarek
Martyna Łętocha
Alicja Kuczyńska
Maciej Polewka
Artur Gorączko
Maciej Szarek

SP nr 4 w Myślenicach
Lena Rachwał

SP-Bęczarka
Nadia Budzińska


Kategoria: Turniej recytatorski

10.00- 10.30

SP-Bęczarka
Karolina Łokcik
Zofia Marchewa
Amelia Sadowska

SP nr 2 w Myślenicach
Mikołaj Górka

SP nr 4 w Myślenicach
Magdalena Obajtek
Weronika Nidekker

SP nr 5 w Myślenicach
Zuzanna Górka
Magdalena Drożdż


10.30 -11.00

SP- Bysina
Karolina Bylica

SP- Zasań
Aleksandra Oleksińska

SP- Poręba
Klaudia Szydlak
Marcin Ślusarczyk

SP- Trzemeśnia
Dawid Jaśkowiec
Sergiusz Hajdus

11.10-11.40

SP-Borzęta
Ryszard Krawczyk
Laura Figuła
Kaja Wojtycza

SP- Głogoczów
Mateusz Mirek
Adrian Machnik
Bartłomiej Siwiec

SP-Montessorii
Zofia Baliga


SP- Droginia
Alicja Mardaus

SP- nr 3 w Myślenicach
Karol Pniaczek
Katarzyna Figuła
Noemi Rymarczyk


23 kwietnia 2018 - Komisja nr II - klasy IV-VI
występy bez podziału na kategorie

9.00-9.40
SP- Droginia
Patrycja Cegielska

SP nr 4
Jakub Urban

SP Poręba
Kacper Guzik

SP Polanka
Oliwia Skałka
Maja Burda

SP Jawornik
Agnieszka Bargieł
Emilia Wojtasik
Jakub Silezin

9.50- 10.20
SP- Krzyszkowice
Aleksandra Kuzio

SP- Zasań
Bartosz Ulmaniec

SP- Trzemeśnia
Zofia Skałka
Wiktoria Zborowska
Krzysztof Pitala

SP- Bysina
Natalia Biela
Julia Cyrek
Amelia Górecka
Rafał Zięba

10.30
SP- nr 3 w Myślenicach
Arkadiusz Brytan
Patrycja Lędźwa
Marta Mleczek
Zofia Kowalska

10.50
SP nr 2 w Myślenicach
Kajetan Niedośpiał
Wiktoria Nostkiewicz
Kinga Górka
Karol Worwa
Aleksandra Boryczko
Rita Przekwas
Barbara Jędrzejewska
Ilona Pietrzyk


24 kwietnia 2018 -klasy VII i klasy Gimnazjalne

Kategoria: Turniej Recytatorski

SP- Bysina
Monika Strzelec
Magdalena Matoga
Dawid Obajtek
Zuzanna Płachta
Emilia Garbień

SP nr 4
Małgorzata Piwowarczyk
Julia Piech
Julia Kania
Aleksandra Wojtycza

SP nr 2
Karol Ferfecki
Aleksandra Stalmach
Miłosz Słowik
Maciej Słowik
Bartosz Koprowski

SP- Trzemeśnia
Wiktoria Wawro

KATEGORIA: Wywiedzione ze słowa
10.20-

SP- Trzemeśnia
Amelia Skałka

SP- Głogoczów
Patrycja Jamróz

SP- Krzyszkowice
Natalia Grabowska

SP- Osieczany
Dominika Węgrecka

SP- Bęczarka
Nadia Leńczowska

SP Jawornik
Daria Bicz
Amelia Leńczkowska
Gabriela Żmuda

SP nr 2
Weronika Kucharska
Anita Motyka

SP-nr 3 Myślenice
Natalia Dąbrowska
Daria Chanowska
Berenika Kowalska

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...