Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki konkursu ”100 Lat Odzyskania Niepodległości RP - Nasze Radosne Sztandary”.

I Kategoria: Przedszkolala
Nagrody indywidualne

I nagroda: Jan Bizoń, Albert Janik

II nagroda: Barbara Wójcik

III nagroda: nie przyznano

Wyróżnienie: Oliwia Jędrocha
I Kategoria: Przedszkolala
Nagrody zbiorowe

I nagroda: 6-latki, ZPO Przedszkle Samorządowe w Borzęcie

II nagroda: Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Zawadzie

III nagroda: nie przyznano

Wyróżnienie: nie przyznano


II Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy I-III
Prace zbiorowe

I nagroda : Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Szymon Siwiec
Michał Górecki
Bartłomiej Cygan
Zuzanna Bidzińska

I nagroda: Szkoła Podstawowa w Zawadzie ( klasa II)
Małgorzata Panek
Milena Sułek
Piotr Suder

UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.


III Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy IV-VI
Prace zbiorowe

I nagroda: Praca zbiorowa klasa IVc
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach
Aleksandra Grzechacka
Julia Wiśniowska
Krystian Jugowiec
Jakub Wrona
Diana Jaśkowiec
Kinga Leśniak
Sandra Szlachetka
Krzysztof Oliwa
Wiktor Strzępek

II nagroda: Praca zbiorowa: klasa VI
Szkoła Podstawowa w Zawadzie:
Julia Góralik
Karolina Ignatowska
Karolina Janik
Szymon Janusz
Martyna Jarząbek
Jola Kasina
Mateusz Nosal
Paweł Nowak
Mateusz Siwiec
Kamil Woźniczka

III nagroda: Praca zbiorowa:
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
Julia Sadowska
Julia Zawiska
Gabriela Pasionek
Joanna Sala

III nagroda: Praca zbiorowa klasa IVf i IV g
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach
Kinga Bajor
Maja Piesakowska
Dagmara Szymska
Błażej Kozieł
Tymon Batorski
Magda Kęsek
Marysia Gwóźdź
Jagoda Wysocka

UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.

Wyróżnienie: Praca zbiorowa: klasa IV
Szkoła Podstawowa w Jasienicy

III Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy IV-VI
Prace indywidualne

I nagroda: Surówka Edyta
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach

II nagroda: Radosław Kalita
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach

II nagroda: Jakub Podmokły
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach

UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.

III nagroda: Maksymilian Tekieli
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach

III nagroda: Rogowski Karol
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach

UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.


IV Kategoria: Szkoła Podstawowa VII klasa oraz II i III klasy gimnazjalne
Prace zbiorowe

I nagroda: nie przyznano
II nagroda: Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
Ewa Jurczak
Emilia Kluska
III nagroda: Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Magdalena Bujas
Wiktoria Janys

IV Kategoria: Szkoła Podstawowa VII klasa oraz II i III klasy gimnazjalne
Prace indywidualne

I nagroda: nie przyznano

II nagroda: Monika Wójtowicz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach

II nagroda:
Milena Baczńska
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach

UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.

III nagroda: nie przyznano

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...