Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Zespoły rockowe poszukiwane

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na V Myślenickie Konfrontacje Zespołów Rockowych. Do udziału w wspólnym muzykowaniu organizatorzy zapraszają zespoły rockowe nie tylko z Myślenic, ale także z całego regionu. Spotkanie miłośników rocka ma być platformą wymiany doświadczeń, umiejętności, a przede wszystkim wspólną zabawą. Konfrontacje zaplanowano na 27 maja 2017 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

- Staraliśmy się wsłuchać w głosy zainteresowanych zespołów, jak powinny wyglądać konfrontacje. Dlatego tegoroczna formuła będzie inna. Oczywiście od ilości zgłoszeń i zespołów uzależniamy to czy impreza w ogóle się odbędzie. Zapraszamy do udziału zespoły nie tylko z Myślenic, ale także innych części Małopolski. Spotkajmy się w Ośrodku w miłej atmosferze, a przy okazji spróbujmy nauczyć się czegoś nowego – zachęca Piotr Szewczyk, zastępca dyrektor MOKiS.

Środowisko muzyków rockowych jest bardzo z różnicowane. Z jednej strony mamy do czynienia z zespołami niemalże profesjonalnymi, a z drugiej z muzykami, którzy są na początku swojej rockowej drogi. Połączenie tych dwóch kategorii – tak by każda z formacji czuła sens konfrontacji nie jest łatwe. Ale organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań żeby tegoroczne konfrontacje dla wszystkich grup były pożyteczne.

- Do jury zaprosimy muzyków, którzy będą mogli zespołom podpowiedzieć na co powinny zwrócić uwagę. W formie konsultacji jurorzy z każdym zespołem omówią występ. Swoją wiedzą i doświadczeniem postarają się umocnić muzycznie, wizerunkowo i rynkowo uczestniczące w konfrontacjach zespoły. Chcemy pomóc, a przy okazji promować najlepsze grupy – wyjaśnia Piotr Szewczyk.

Na czym ma polegać taka promocja? Jak mówi Piotr Szewczyk Ośrodek Kultury w Myślenicach inicjuje wiele wydarzeń, jest partnerem różnych przedsięwzięć, współorganizatorem festiwal i przeglądów. Wszystkie te wydarzenia mogą stać się platformą prezentacji najlepszych zespołów, tak by ich twórczość docierała do jak największej rzeszy odbiorców. To niby nic, ale popularyzacja zespołu i jego lokowanie w świadomości odbiorców jest bardzo ważne.

Szczegółowy regulamin konfrontacji wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest na stronie www.mokis.myslenice.pl

Zgłoszeń należy dokonywać zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie do 8 maja 2017 r.

 

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN_konfrontacje.pdf)Regulamin288 kB
Pobierz plik (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.pdf)Formularz zgłoszeniowy204 kB

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...