Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Zapraszamy do udziału w powiatowych eliminacjach 32 Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w powiatowych eliminacjach 32 Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK jest największą - na terenie Małopolski – doroczną imprezą będącą prezentacją i przeglądem dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych działających w szkołach podstawowych, gimnazjach, domach kultury, stowarzyszeniach oraz innych placówkach oświatowo-wychowawczych. Głównym założeniem festiwalu jest spotkanie teatrów dziecięcych i młodzieżowych, będące formą konfrontacji i wzajemnej edukacji teatralnej, kopalnią wzorów repertuarowych, warsztatowych i inscenizacyjnych.

Eliminacje dla powiatu myślenickiego odbędą się 8 maja /poniedziałek/ 2017 r. od godz. 9.00. Zgłoszenie odbywa się poprzez złożenie w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu karty wraz z nagraniem spektaklu lub jego fragmentu (min. 10 min) na płycie CD do 21 kwietnia 2017 r.
Płyta CD z nagraniem spektaklu powinna być opisana zgodnie ze wzorem:
nazwa instytucji patronującej
nazwa teatru
tytuł
kontakt
W przypadku zgłoszenia się dużej ilości grup MOKiS zastrzega sobie możliwość weryfikacji przedstawień na podstawie dostarczonych nagrań i dopuszczenia do przeglądu tylko wybranych spektakli teatralnych. Kolejność poszczególnych prezentacji zostanie zamieszczona na stronie internetowej www.mokis.myslenice.pl

Najciekawsza prezentacja teatralna zostanie zakwalifikowana do 32 Finału Konkursu, organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu w dniach 12-14 czerwca 2017 r.

Organizatorzy:
Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu
Województwo Małopolskie
Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Serdecznie zapraszamy

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
ul. J. Piłsudskiego 20, 32-400 Myślenice,
tel: 12 272-15 -11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...