Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki 61.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

dla szkół podstawowych i gimnazjów

eliminacje miejsko-gminne

Myślenice 2016 r.

SZKOŁY PODSTAWOWE - 12 kwietnia 2016 r.

Turniej recytatorski - klasy I – III

I Nagroda:

Zofia Kowalska - SP nr 3 Myślenice

Krzysztof Pitala - SP Trzemeśnia

II Nagroda:

Patrycja Szlachetka - SP Polanka

Julia Pierzak - SP nr 4 Myślenice

III Nagroda

Marta Mleczek - SP nr 3 Myślenice

Dominika Biel - SP Zasań

Henryk Rachtan - SP nr 4 Myślenice

Kaja Wojtycza- SP Borzęta

Wyróżnienia

Jakub Hanusiak - SP Droginia

Patrycja Cegielska - SP Droginia

Jakub Bała - SP Droginia

Stanisław Truszel - SP Bęczarka

Zuzanna Sosin - SP Polanka

Maja Burda -SP Polanka

Natalia Pachacz - SP nr 6 Myślenice-Chełm

Emilia Poradzisz - SP nr 2 Myślenice

Weronika Motyka - SP nr 2 Myślenice

Natalia Cabak - Neo Montessori School

Jan Tułacz - SP Poręba

Wywiedzione ze słowa- klasy I – III

I Nagroda:

Karol Pilarczyk - SP nr 3 Myślenice

II Nagroda:

nie przyznano

III Nagroda

Sara Suder - SP nr 2 Myślenice

Jakub Silezin - SP Jawornik

Wyróżnienia

Jakub Urban - SP nr 4 Myślenice

Arkadiusz Brytan - SP nr 3 Myślenice

Oliwia Kocot- SP nr 3 Myślenice

Gabriela Święch - SP nr 4 Myślenice

Joanna Sala- - SP Krzyszkowice

Zuzanna Mika - SP Krzyszkowice

Rita Przekwas - SP nr 2 Myślenice

Magdalena Węgrzyn - SP nr 2 Myślenice

Dominik Dróżdż - SP nr 2 Myślenice

Joanna Szlachetka - SP nr 2 Myślenice

Monika Siepak - SP nr 2 Myślenice

Nadia Budzińska - SP Bęczarka

Zuzanna Szlachetka- SP Głogoczów

Turniej recytatorski - klasy IV – VI

I Nagroda:

Jakub Mikulski - Jasienica

Mateusz Żegleń - SP nr 2 Myślenice

II Nagroda:

Agnieszka Szymoniak - SP Trzemeśnia

Władysław Piwowarczyk SP nr 4 Myślenice

III Nagroda

Berenika Kowalska - SP nr 3 Myślenice

Zofia Kulig - SP nr 2 Myślenice

Magdalena Tokarz - SP Głogoczów

Wyróżnienia

Kamila Panek - SP nr 3 Myślenice

Bartosz Irzyk -Poręba

Amelia Pachoń - - SP Bysina

Aleksandra Zaworska - SP nr 2 Myślenice

Jakub Kania - SP nr 3 Myślenice

Kinga Oliwa - SP Bysina

Magdalena Matoga - SP Bysina

Małgorzata Piwowarczyk -SP nr 4 Myślenice

Nikola Uziel - SP nr 4 Myślenice

Julia Popek - SP Droginia

Paweł Stasiak- SP Zasań

Julia Leńczowska-Kościelniak - SP Bęczarka

Nadia Leńczowska- SP Bęczarka

Julia Kania - SP Borzęta

Anna Iwanicka- SP Trzemeśnia

Wywiedzione ze słowa- klasy IV – VI

I Nagroda:

Anna Szafraniec -SP w Zawadzie

Berenika Kowalska -SP Nr 3 M-ce

Ewa Wróblewska - SP w Polance

Hubert Rudzki-SP w Jaworniku

Miłosz Słowik -SP Nr 2 M-ce

Oliwia Skałka- SP w Polance

II Nagroda:

Jolanta Kasina - SP w Zawadzie

Michał Mika - SP w Zasani

Weronika Polewka -SP w Jaworniku

Emilia Żądło- SP w Polance

Karolina Janik - SP w Zawadzie

Emilia Kęsek - SP w Krzyszkowicach

III Nagroda

Piotr Wójciak -SP w Bęczarce

Patrycja Jamróz - SP w Głogoczowie

Kamila Żarska - SP Nr 3 M-ce

Maja Firek -SP Nr 2 M-ce

Jagoda Sobieszkoda - SP w Jaworniku

Wioletta Chrobak- SP w Głogoczowie

Wyróżnienia

Julia Piech -SP Nr 4 M-ce

Izabela Bałucka -SP w Osieczanach

Dominika Węgrecka -SP w Osieczanach

Arkadiusz Woźnica -SP w Krzyszkowicach

Szymon Pasionek-SP w Krzyszkowicach

Natalia Mirek-SP w Krzyszkowicach

Mateusz Mirek - SP w Krzyszkowicach

Nina Kleszcz - SP w Krzyszkowicach

Małgorzata Bochenek - SP w Jaworniku

Gabriela Suder -SP w Zawadzie

Aleksandra Węgrzyn - SP w Polance

Milena Tomala -SP Nr 3 M-ce

Patrycja Lędźwa -SP Nr 3 M-ce

Matylda Garbień - SP Nr 3 M-ce

Karolina Ingarden -S P Nr 2 M-ce

 

Wręczenie dyplomów i nagród, których fundatorem jest Miasto i Gmina Myślenice nastąpi podczas uroczystego Koncertu Laureatów w dniu 4 maja 2016r. o godz. 10.00. Laureatów I oraz II miejsc prosimy o przygotowanie swojego repertuaru na występ podczas koncertu.

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...