Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

61 OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych i gimnazjów z terenu MiG Myślenice

 12.04.2015 /wtorek/

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń przesłuchania będą odbywać się w 4 komisjach konkursowych.

Przesłuchania we wszystkich komisjach rozpoczną się o godz. 9.00.
Prosimy o przybycie pół godziny przed występem gdyż kolejność i czas trwania poszczególnych prezentacji może ulec zmianie.

 

Sala kameralna - komisja nr I

Turniej recytatorski klasy I-III ( gr 1 )

 

godz. 9.00- 10.00

  1. Kajetan Niedośpiał - SP Nr 2 M-ce

  2. Karol Worwa - SP Nr 2 M-ce

  3. Nikola Pachoń - SP w Bysinie

  4. Natalia Węgrzyn - SP w Bysinie

  5. Natalia Biela - SP w Bysinie

  6. Amelia Górecka - SP w Bysinie

  7. Aleksandra Węgrzyn - SP w Bysinie

  8. Magdalena Węgrecka - SP w Osieczanach

  9. Patrycja Orzechowska - SP w Osieczanach

  10. Nadia Poradzisz - SP w Osieczanach

  11. Henryk Rachtan - SP Nr 4 M-ce

  12. Natalia Uryga - SP Nr 4 M-ce

  13. Julia Pierzak - SP Nr 4 M-ce

  14. Dominika Biel - SP w Zasani

  15. Martyna Wierciak - SP Nr 5 M-ce

  16. Ida Kostrz - SP Nr 5 M-ce

  17. Beniamin Stalmach - SP Nr 5 M-c

     

    ok godz. 10.00- 11.00

  18. Gabriela Pasionek - SP w Krzyszkowicach

  19. Natalia Bednarz - SP w Krzyszkowicach

  20. Aleksandra Kuzio - SP w Krzyszkowicach

  21. Miłosz Letmanowski - SP w Krzyszkowicach

  22. Emilia Pitala - SP w Krzyszkowicach

  23. Karolina Cygan - SP w Zawadzie

  24. Alicja Drzymalska - SP w Zawadzie

  25. Justyna Nosal - SP w Zawadzie

  26. Anna Kamyczura - SP w Porębie

  27. Weronika Lizak - SP w Porębie

  28. Zuzanna Malina - SP w Porębie

  29. Jan Tułacz - SP w Porębie

     

    ok godz. 11.00-12.00

  30. Oliwia Pobożniak - SP w Głogoczowie

  31. Julia Galas - SP w Głogoczowie

  32. Oliwia Szczurek- SP w Głogoczowie

  33. Marcin Stachura - SP w Głogoczowie

  34. Kaja Wojtycza - SP w Borzęcie

  35. Marysia Pandyra - SP w Borzęcie

  36. Laura Figuła - SP w Borzęcie

  37. Maja Dulska - SP w Borzęcie

  38. Karolina Tabak - SP w Borzęcie

  39. Franciszek Pilch - SP w Borzęcie

  40. Zofia Skałka - SP w Trzemeśni

  41. Milena Młynarczyk - SP w Trzemeśni

  42. Jakub Iwanicki - SP w Trzemeśni

  43. Krzysztof Kasprzycki - SP w Trzemeśni

  44. Klaudia Stalmach - SP w Trzemeśni

  45. Krzysztof Pitala - SP w Trzemeśni

    ok godz. 12.00-13.00

  46. Martyna Celak - SP w Jasienicy

  47. Magdalena Kurowska - SP w Jasienicy

  48. Karolina Bień - Montessori School

  49. Danuta Madej - Montessori School

  50. Natalia Cabak - Montessori School

  51. Wiktoria Rożek - SP Nr 2 M-ce

  52. Emilia Poradzisz - SP Nr 2 M-ce

  53. Roch Czernecki - SP Nr 2 M-ce

  54. Weronika Motyka SP Nr 2 M-ce

 Sala lustrzana - komisja nr II

Wywiedzione ze słowa - klasy I-III

 godz. 9.00 - 10.30

  1. Emilia Stojek - SP w Zasani

  2. Anna Nieckarz - SP w Osieczanach

  3. Amelia Magiera - SP w Jaworniku

  4. Jakub Silezin - SP w Jaworniku

  5. Gabriela Święch - SP Nr 4 M-ce

  6. Jakub Urban - SP Nr 4 M-ce

  7. Zofia Pietrzak - SP Nr 4 M-ce

  8. Wiktoria Żądło - SP Nr 4 M-ce

  9. Kinga Górka - SP Nr 5 M-ce

  10. Arkadiusz Brytan - SP Nr 3 M-ce

  11. Oliwia Kocot - SP Nr 3 M-ce

  12. Karol Pilarczyk - SP Nr 3 M-ce

  13. Joanna Sala - SP w Krzyszkowicach

  14. Zuzanna Mika - SP w Krzyszkowicach

  15. Nadia Papiernik - SP w Krzyszkowicach

  16. Rita Przekwas - SP Nr 2 M-ce

  17. Magdalena Węgrzyn - SP Nr 2 M-ce

  18. Dominika Drożdż SP Nr 2 M-ce

  19. Joanna Szlachetka - SP Nr 2 M-ce

  20. Monika Siepak - SP Nr 2 M-ce

  21. Sara Suder - SP Nr 2 M-ce

  22. Aleksandra Szczecińska - SP Nr 2 M-ce

  23. Emilia Maślerz - SP w Drogini

  24. Nadia Budzińska - SP w Bęczarce

  25. Jadwiga Skowronek - SP w Bęczarce

  26. Zuzanna Szlachetka - SP w Głogoczowie

 Sala lustrzana - komisja nr II

Turniej recytatorski klasy I-III (gr 2 )

 

godz. 10.30- 12.00

  1. Jakub Hanusiak - SP w Drogini

  2. Patrycja Cegielska - SP w Drogini

  3. Krzysztof Wójtowicz - SP w Drogini

  4. Jakub Bała - SP w Drogini

  5. Stanisław Truszel - SP w Bęczarce

  6. Magdalena Suchora - SP w Bęczarce

  7. Zuzanna Sosin - SP w Polance

  8. Maja Burda - SP w Polance

  9. Amelia Wołek - SP w Polance

  10. Patrycja Szlachetka - SP w Polance

    godz. 12.00- 13.00

  11. Weronika Talaga - SP Nr 6 M-ce Chełm

  12. Anna Liszka - SP Nr 6 M-ce Chełm

  13. Natalia Pachacza - SP Nr 6 M-ce Chełm

  14. Filip Moskal - SP Nr 6 M-ce Chełm

  15. Zuzanna Żarska - SP Nr 3 M-ce

  16. Noemi Rymarczyk - SP Nr 3 M-ce

  17. Karol Martel - SP Nr 3 M-ce

  18. Oliwia Rusin - SP Nr 3 M-ce

  19. Gabriela Święch - SP Nr 3 M-ce

  20. Gabriela Raczek - SP Nr 3 M-ce

  21. Marta Mleczek - SP Nr 3 M-ce

  22. Zuzanna Dąbrowska - SP Nr 3 M-ce

  23. Aleksandra Mleczek - SP Nr 3 M-ce

  24. Jagoda Kozak - SP Nr 3 M-ce

  25. Zofia Kowalska- SP Nr 3 M-ce

  26. Wiktoria Jawor - SP Nr 3 M-ce

 

Sala widowiskowa - komisja nr III

Wywiedzione ze słowa Klasy IV-VI

godz. 9.00 - 10.00

  1. Julia Piech - SP Nr 4 M-ce

  2. Izabela Bałucka - SP w Osieczanach

  3. Dominika Węgrecka - SP w Osieczanach

  4. Aleksandra Hodana - SP w Zasani

  5. Arkadiusz Woźnica - SP w Krzyszkowicach

  6. Szymon Pasionek - SP w Krzyszkowicach

  7. Natalia Mirek - SP w Krzyszkowicach

  8. Mateusz Mirek - SP w Krzyszkowicach

  9. Nina Kleszcz - SP w Krzyszkowicach

  10. Emilia Kęsek - SP w Krzyszkowicach

     

    godz. 10.00 - 11.00

  11. Hubert Rudzki - SP w Jaworniku

  12. Małgorzata Bochenek - SP w Jaworniku

  13. Weronika Polewka - SP w Jaworniku

  14. Jagoda Sobieszkoda - SP w Jaworniku

  15. Karolina Janik - SP w Zawadzie

  16. Jolanta Kasina- SP w Zawadzie

  17. Gabriela Suder - SP w Zawadzie

  18. Anna Szafraniec - SP w Zawadzie

     

    godz. 11.10 - 12.00

  19. Ewa Wróblewska - SP w Polance

  20. Emilia Żądło - SP w Polance

  21. Aleksandra Węgrzyn - SP w Polance

  22. Oliwia Skałka - SP w Polance

  23. Piotr Wójciak - SP w Bęczarce

  24. Patrycja Jamróz - SP w Głogoczowie

  25. Wioletta Chrobak - SP w Głogoczowie

     

    godz. 12.00 - 13.00

  26. Kamila Żarska - SP Nr 3 M-ce

  27. Milena Tomala - SP Nr 3 M-ce

  28. Patrycja Lędźwa SP Nr 3 M-ce

  29. Matylda Garbień - SP Nr 3 M-ce

  30. Berenika Kowalska - SP Nr 3 M-ce

  31. Maja Firek - SP Nr 2 M-ce

  32. Miłosz Słowik - SP Nr 2 M-ce

  33. Karolina Ingarden -S P Nr 2 M-ce

 

Galeria - komisja nr IV

Turniej recytatorski Klasy IV-VI

ok. godz. 9.00-10.00

  1. Natalia Pachoń - SP w Bysinie

  2. Karolina Gatlik - SP w Bysinie

  3. Amelia Pachoń - SP w Bysinie

  4. Natalia Łętocha - SP w Bysinie

  5. Kinga Oliwa - SP w Bysinie

  6. Magdalena Matoga - SP w Bysinie

  7. Weronika Kucharska - SP w Osieczanach

  8. Julia Żyła - SP w Osieczanach

  9. Gabriela Kobiałka - SP Nr 4 M-ce

  10. Małgorzata Piwowarczyk - SP Nr 4 M-ce

  11. Agnieszka Bergiel - SP Nr 4 M-ce

  12. Władysław Piwowarczyk - SP Nr 4 M-ce

  13. Nikola Uziel - SP Nr 4 M-ce

     

    ok. godz. 10.00-11.00

  14. Julia Popek SP w Drogini

  15. Kinga Cegielska - SP w Drogini

  16. Paweł Stasiak - SP w Zasani

  17. Karolina Kurowska - SP w Jasienicy

  18. Jakub Mikulski - SP w Jasienicy

  19. Emilia Garbień - SP w Jasienicy

  20. Julia Łapa - SP w Bęczarce

  21. Julia Leńczowska – Kościelniak SP w Bęczarce

  22. Nadia Leńczowska - SP w Bęczarce

  23. Zuzanna Łężniak - SP w Głogoczowie

  24. Magdalena Tokarz - SP w Głogoczowie

  25. Karolina Czernecka - SP w Głogoczowie

     

    ok. godz. 11.00-12.00

  26. Justyna Zlezarczyk - SP w Borzęcie

  27. Julia Kania - SP w Borzęcie

  28. Julia Batko - SP w Borzęcie

  29. Róża Gołąb - SP w Borzęcie

  30. Natalia Jania - SP w Porębie

  31. Anna Tokarz- SP w Porębie

  32. Kinga Dąbrowska - SP w Porębie

  33. Bartosz Irzyk SP w Porębie

     

    ok. godz. 12.00-13.30

  34. Anna Iwanicka - SP w Trzemeśni

  35. Weronika Urbanik - SP w Trzemeśni

  36. Agnieszka Szymoniak - SP w Trzemeśni

  37. Wiktoria Wawro - SP w Trzemeśni

  38. Natalia Iwanicka - SP w Trzemeśni

  39. Kinga Kasprzycka - SP w Trzemeśni

  40. Weronika Srębacz - SP Nr 6 M-ce Chełm

  41. Agnieszka Irzyk - SP Nr 6 M-ce Chełm

  42. Julia Tondera - SP Nr 2 M-ce

  43. Mateusz Żegleń - SP Nr 2 M-ce

  44. Aleksandra Zaworska - SP Nr 2 M-ce

  45. Zofia Kulig - SP Nr 2 M-ce

  46. Matylda Batorska - SP Nr 2 M-ce

  47. Aneta Domarecka - SP Nr 2 M-ce

  48. Julia Szarek - SP Nr 2 M-ce

  49. Jakub Kania - SP Nr 3 M-ce

  50. Kamila Panek - SP Nr 3 M-ce

  51. Berenika Kowalska - SP Nr 3 M-ce

  52. Maria Kolad -SP Nr 3 M-ce

  53. Aleksandra Chryc - SP Nr 3 M-ce

 

 

13.04.2015 /środa/

GIMNAZJA

 

Przesłuchania rozpoczną się o godz. 9.00.
Prosimy o przybycie pół godziny przed występem gdyż kolejność i czas trwania poszczególnych prezentacji może ulec zmianie.

 

Wywiedzione ze słowa - Gimnazjum
Sala widowiskowa - godz. 9.00

  1. Marcelina Hanula - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 6 min)

  2. Monika Grzesik - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 6 min)

  3. Weronika Kęsek - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 6 min)

  4. Zuzanna Podmokły - Gimnazjum w Krzyszkowicach ( ok. 7 min.)

  5. Martyna Raczek - Gimnazjum w Krzyszkowicach ( ok. 7 min.)

  6. Anna Pitala - Gimnazjum w Jaworniku ( ok. 4 min.)

  7. Piotr Norek - Gimnazjum w Jaworniku ( ok. 4 min.)

  8. Emilia Kęba - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  9. Patrycja Smok - Gimnazjum w Bysinie ( ok. 7 min)

  10. Zuzanna Czech - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 6 min)

  11. Kinga Bicz - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 7 min)

  12. Anita Motyka - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 5 min)

  13. Mikołaj Mentel - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 7 min)

  14. Izabela Brytan - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 7 min)

 

Turniej recytatorski - Gimnazja
Sala widowiskowa - godz. 11.30

  1. Karolina Góralik - Gimnazjum w Krzyszkowicach ( ok. 5 min)

  2. Barbara Tokarz - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 5 min)

  3. Krzysztof Skrzeczek - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 5 min)

  4. Karol Kasprzycki - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 5 min)

  5. Dominika Malina - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 5 min)

  6. Klaudia Ulman - Gimnazjum w Trzemeśni ( ok. 5 min)

  7. Jakub Starzak - Gimnazjum w Jaworniku( ok. 4 min.)

  8. Justyna Górecka - Gimnazjum w Jaworniku ( ok. 4 min.)

  9. Wiktoria Ożóg - Gimnazjum w Jaworniku ( ok. 4 min.)

  10. Dominika Uchacz - Gimnazjum w Jaworniku ( ok. 4 min.)

  11. Mateusz Jamróz - Gimnazjum w Bysinie ( ok. 5 min)

  12. Weronika Zięba - Gimnazjum w Bysinie ( ok. 5 min)

  13. Anna Strzelec - Gimnazjum w Bysinie ( ok. 5 min)

  14. Magdalena Kurek - Gimnazjum w Głogoczowie ( ok. 5 min)

  15. Karolina Piszczek - Gimnazjum w Głogoczowie ( ok. 5 min)

  16. Aleksandra Piątek - Gimnazjum w Głogoczowie ( ok. 5 min)

  17. Martyna Soja - Gimnazjum w Głogoczowie ( ok. 5 min)
  18. Bartłomiej Bierówka- Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 5 min)

  19. Milena Polewka - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 4 min)

  20. Maciej Słowik - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 5 min)

  21. Urszula Kobus - Gimnazjum Nr 1 M-ce ( ok. 5 min)

  22. Katarzyna Leśniak - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  23. Kinga Makusek - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  24. Szymon Cichoń - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  25. Patrycja Mitan - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  26. Zuzanna Stefan - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  27. Łucja Maślerz - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  28. Weronika Maslerz - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  29. Patryk Górka - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 4 min)

  30. Gabriela Kurek - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  31. Dominika Maślerz - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  32. Tomasz Wiśniewski - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  33. Nikola Szlachta - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  34. Aleksandra Wojtycza - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  35. Małgorzata Siedlecka - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

  36. Natalia Szymoniak - Gimnazjum Nr 3 M-ce ( ok. 5 min)

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...