Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Dla Szkół Ponadgimnazjalnych I Osób Dorosłych

 

Jury w składzie:
Magdalena Sokołowska - Gawrońska - aktorka

Dorota Ruśkowska - reżyser i dyrektor "Myślenickiego Teatru w Stodole”

Leszek Pniaczek - aktor

Zbigniew Morawski – muzyk, kierownik artystyczny MOKiS

po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych, postanowiło przyznać:

Kategoria: Turniej Poezji Śpiewanej

 

I nagroda

Karolina Ryś - nominacja do etapu rejonowego

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Małopolska Szkoła Gościnności
im T. Chałubińskiego w Myślenicach

 

II nagroda

Edyta Sikora - nominacja do etapu rejonowego

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

III nagroda – nie przyznano

 

Kategoria: Turniej Recytatorski – młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych

 

I nagroda

Piotr Moskal – nominacja do etapu rejonowego

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

I nagroda

Karol Drozdowicz-Nita - nominacja do etapu rejonowego

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

II nagroda

Ewelina Pyrz - nominacja do etapu rejonowego

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

II nagroda

Aleksandra Kozak - nominacja do etapu rejonowego

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

III nagroda

Anna Bystroń

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Małopolska Szkoła Gościnności
im T. Chałubińskiego w Myślenicach

 

III nagroda

Sylwester Bylica

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach

 

Wyróżnienia:

Julia Wójtowicz

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

Dariusz Majka

Zespół Szkół Techniczno– Ekonomicznych im. M. Reja w Myślenicach

 

Michał Komenda

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

Oliwia Żak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Małopolska Szkoła Gościnności
im T. Chałubińskiego w Myślenicach

 

Kategoria: Wywiedzione ze Słowa

 

I nagroda

Miłosz Werner - nominacja do etapu rejonowego

Myślenicki Teatr w Stodole

 

II nagroda

Anna Pacho - nominacja do etapu rejonowego

I Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Myślenicach

 

III nagroda – nie przyznano

 

Kategoria: Turniej Teatr Jednego Aktora

 

I nagroda

Urszula Szpakiewicz - nominacja do etapu rejonowego

 

II, III nagroda – nie przyznano

 

Laureatów I i II nagród jury wytypowało do rejonowego etapu konkursu, którego organizatorem jest Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie ul. Wietora 13/15
w dniach 12 i 13 kwietnia 2016 r. Informacje na temat szczegółowych godzin prezentacji będą udzielane pod nr tel. 12 430 50 90 ,

 

Wręczenie dyplomów i nagród, których fundatorem jest Starostwo Powiatowe
w Myślenicach nastąpi podczas uroczystego Koncertu Laureatów w dniu 15 kwietnia 2016r.
o godz. 10.00.
Laureatów I,II i III miejsc prosimy o przygotowanie swojego repertuaru na występ podczas koncertu.

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...