Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki - XXV MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ „KOLĘDY I PASTORAŁKI” MYŚLENICE 2016

Kategoria I - CHÓRY MIESZANE

I NAGRODA
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego SŁOWIANKI  / Kraków/
Patronat: Uniwersytet Jagielloński
Dyrygent: Anita Pyrek

VERAICON Chór Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu
Patronat: Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu
Dyrygent: Izabela Biskupska

II NAGRODA
CANTABILE /Łużna/
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Dyrygent: Jan Wypasek

III NAGRODA
Chór CANTORES CARVATIANI /Gorlice/
Patronat: Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach
Dyrygent: Anna Cisoń

Chór młodzieżowy I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu
Patronat: I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu
Dyrygent: Paweł Lis

Kategoria II -  CHÓRY JEDNORODNE


I NAGRODA
Krakowski Chór Żeński Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II  
/Kraków/
Patronat: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Dyrygent: Katarzyna Śmiałkowska


II NAGRODA -  Nie przyznano
III NAGRODA - Nie przyznano


WYRÓŻNIENIE
Chór Męski AGRICOLA Krakowskiego Środowiska Akademickiego
Patronat: Uniwersytet Rolniczy im. Hugo Kołłątaja w Krakowie
Dyrygent: Joanna Gutowska-Kuźmicz

Chór MILLENNIUM
Patronat: Parafia p. w. Opatrzności Bożej w Krakowie - Swoszowicach
Dyrygent: Lucjan Dmytrzak

Kategoria III -  CHÓRY DZIECIĘCE

I NAGRODA - Nie przyznano

II  NAGRODA

Zespół wokalny CANTATA /Myślenice/
Patronat: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. L. Różyckiego
Dyrygent: Monika Szymska

Chór TURLIKI /Zakopane/
Patronat: Podhalańskie Stowarzyszenia Śpiewacze TURLIKI
Dyrygent: Ewa Sterczyńska

III  NAGRODA - Nie przyznano


Kategoria IV -  ZESPOŁY KAMERALNE


I NAGRODA -
Zespół Wokalny RONDO /Wrocław/
Patronat: SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu
Dyrygent: Małgorzata Podzielny

II  NAGRODA -
PRO MUSICA CAMERATA /Kraków/
Patronat: Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie
Dyrygent: Małgorzata Tęczyńska-Kęska


III  NAGRODA

LEGE ARTIS /Kraków/                                            
Patronat: Wydział Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
Dyrygent: Agnieszka Trela-Jochymek

Chór Kameralny BELFERSINGERS /Gorlice/
Patronat: Gorlickie Centrum Kultury
Dyrygent: Edyta Sędzik

Nagroda za debiut
„VIA  ABSOLUTA“ ensemble / Kraków /
Dyrygent: Mikołaj Kowalcze


Kategoria V -  chóry z towarzyszeniem instrumentu lub zespołu instrumentalnego

I  NAGRODA - Nie przyznano

II  NAGRODA - Nie przyznano

III  NAGRODA - Młodzieżowy Chór FERMATA
/Zielonki/                                           
Patronat: Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
Dyrygent: Anna Roj

Akademicki Chór Politechniki Opolskiej /Opole/
Patronat: Politechnika Opolska
Dyrygent: Ludmiła Wocial-Zawadzka
SOLI DEO /Jasło/
Patronat: I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle oraz Parafia św. Stanisława B. M. w Jaśle
Dyrygent: Monika Twarduś    

WYRÓŻNIENIE
Kiciński Chór Kameralny ARSIS
Patronat: Gminny Ośrodek Kultury "Sokół" w Czerwonaku
Dyrygent: Karolina Piotrowska-Sobczak


Chór Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Patronat: Uniwersytet Rolniczy im. Hugo Kołłątaja w Krakowie
Dyrygent: Joanna Gutowska-Kuźmicz   

NAGRODA SPECJALNA DLA NAJLEPSZEGO
CHÓRU JUBILEUSZOWEJ EDYCJI FESTIWALU
ORAZ PIERWSZA NAGRODA W KATEGORII CHÓRY Z TOWARZYSZENIEM ZESPOŁU
INSTRUMENTALNEGO

Chór CON BRIO /Wrocław/
Patronat: SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu
Dyrygent: Małgorzata Podzielny

„Nagroda dla najlepszego dyrygenta”
MAŁGORZATA PODZIELNY

Nagroda za najlepsze wykonanie kolędy konkursowej
„ Jak to dobrze Bożę Dziecię”  Teresy Frączkiewicz – Kirkov dla chóru
PRO MUSICA CAMERATA /Kraków/ Patronat: Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie
Dyrygent: Małgorzata Tęczyńska-Kęska

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...