Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki eliminacji powiatowych konkursu recyt. szkól ponadgimnazjalnych

KATEGORIA  "WYWIEDZIONE  ZE  SŁOWA"

=================================
- I miejsce  -  URSZULA  SZPAKIEWICZ   -  I  LO  - Myślenice
- II miejsce  -   RADOSŁAW   SKAŁKA  -  student
- II miejsce  -  KLAUDIA  MIREK  -  I  LO  -  Myślenice
- III miejsce  -  DOMINIKA  DĄBROWSKA  -  Amatorski Teatr im.Ks.Kardynała Wojtyły-Myślenice


W y r ó ż n i e n i e;

-  Natalia  Hodurek  -  I  LO  - Myślenice
-  Roksana  Podoba  -  ZSZ - OHP - Myślenice

Jury  zakwalifikowało  do eliminacji rejonowych  tylko  I  miejsce.

KATEGORIA  "TURNIEJ  RECYTATORSKI"
===============================

- I miejsce  -  RADOSŁAW  SKAŁKA  -  student
- II miejsce  - PAULINA  LATOSIEWICZ   -  I LO - Myślenice
- II miejsce  - KRYSTIAN  HORWACIK  -  I  LO -  Myślenice
- III  miejsce  -  ADRIAN  FIREK  -  Zespół  Szkół Techn.-Ekonom. - Myślenice
- III  miejsce  -  MATEUSZ  STACHURA  -  Zespół  Szkół Techn.-Ekonom. - Myślenice

Jury  zdecydowało, że  miejsca  I, II i III  zostają zakwalifikowane do eliminacji rejonowych w Krakowie w SCKM  ul. Wietora 15 (kwiecień 2012 r.)

W y r ó ż n i e n i a:

- Anna  Grzybek
- Karolina  Kucała
- Faustyna  Kaleta
- Magdalena  Kuboń
- Przemysław  Stoch
- Marzena  Szczurek
- Agnieszka  Bednarska
- Rafał  Zlezarczyk
- Weronika  Żak
- Agata  Kaczmarska
- Krystian  Panek


Jury przyznało równiez   nagrody  s p e c j a l n e:

-  TADEUSZ  SKOBEJKO
-  KRZYSZTOF  OLIWA 


KATEGORIA  "Teatr  Jednego  Aktora"

I  miejsce   -  SZYMON   WĘGRZYN    -  I  LO  -  Myślenice

z  równoczesną  kwalifikacją  do eliminacji rejonowych (w tej kategorii) w Krakowiue.
Wszystkich nagrodzonych  i wyróżnionych  zapraszamy  po odbiór nagród i   dyplomów  -  w dniu  4 kwietnia br. (środa)  - godz. 11.oo  do Myślenickiego
Ośrodka i Sportu (sala widowiskowa).
Krystyna  Foltyńska

 

Wyniki  w kategorii "Turnieju  Poezji  Śpiewanej"

I miejsce  -  ANNA  RYŚ  -  I  LO  - Myślenice
I miejsce  -  NATALIA  HODUREK  -  I  LO - Myślenice

II  miejsce  -  JOANNA  STOCH  -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  - Myślenice

III miejsce  -  MATEUSZ  SZCZUREK  -  Prywatne Liceum Ogólnokszt. - Myślenice
III miejsce  -  PAULINA  OSTAFIN  -  Zespół  Szkół  Ponadgimnazjalnych  -  Myślenice

W y r ó ż n i e n i a:

-  ISABELLA  SIDDI  -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Myślenice
-  ALEKSANDRA  OZGA  - -  I LO - Myślenice
-  PAULINA  SKAŁKA  -   I  LO - Myślenice
-  LIDIA  TALAGA  -   I  LO  - Myślenice
-  OLGA  LASEK  -  Zespół  Szkół  -  Dobczyce
-  MONIKA  BRYTAN  -  YAMAHA - Szkoła Muzyczna - Myślenice


Miejsca - I, II i III  zostały zakwalifikowane  przez  Jury  do eliminacji  rejonowych  w Krakowie  -
w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży - ul. Wietora 15.
Eliminacje rejonowe  będą się odbywać  w  kwietniu (po świętach) . Dokładny termin
zostanie podany w terminie póżniejszym.
Osoby  wytypowane-- zostaną  dodatkowo  poinformowane osobiście przez tut. Ośrodek Kultury.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...