Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki Konkursu Recytatorskiego- eliminacji powiatowych

Wyniki Konkursu Recytatorskiego- eliminacji powiatowych

 

 

Gimnazja

I – miejsce Aleksandra Boroń Gim. nr 1 M-ce

II – miejsce Zbigniew Urban Gim. nr 3 M-ce

Karol Jarząbek Gim. nr 1 M-ce

Natalia Leżańska Gim. Dobczyce

III – miejsce Ilona Oliwa Gim. nr 1 M-ce

Elżbieta Dźwig Gim. Krzywaczka

Maria Niewitała Gim. nr 1 M-ce

 

Wyróżnienia

Piotr Molus -Siepraw

Sylwia Rapacz- Lubień

Monika Słowiak -Krzeczów

Zuzanna Flis -Sułkowice

Magdalena Górszczak -Krzywaczka

Dorota Nowak -Węglówka

Dominika Kocan -Bysina

 

 

Wywiedzione ze słowa” -Gimnazja

 

I – miejsce Agata Woźnica - Trzebunia

II – miejsce Justyna Gładysz -Skomielna Biała

III – miejsce Karolina Dąbrowska – Trzemeśnia

 

Wyróżnienia:

Alicja Walczak- Tenczyn

Dominika Łabędź -Trzemeśnia

 

Szkoły Podstawowe- Kl. IV- VI

I – miejsce Izabela Mistarz M-ce SP.nr.4

II – miejsce Jan Kaleta M-ce SP.nr.2

Danuta Kasperczyk M-ce SP.nr.3

III – miejsce Aleksandra Dudkowska SP Wiśniowa

Angelika Ślusarczyk SP Harbutowice

Izabela Brytan M-ce SP nr.3

Wyróżnienia:

(Proza)

Maria Szczepaniec /SP. Tenczyn/

Stanisław Zaniewski /SP. Łyczanka/

Mariusz Stalmach /SP. Dobczyce/

Agnieszka Frankowska /SP. Dobczyce/

Dominik Oskwarek /SP. Trzebunia/

 

(Wiersz)

Roman Konieczny /SP. Wiśniowa/

 

Wyróżnienie za interpretację:

Aleksandra Kozak /SP. Pcim/

Jakub Wójtowicz / SP Zakliczyn/

Albert Rzepiela /SP Skomielna Biała/

Kamil Śmiłek /SP Harbutowice/

 

Wyróżnienie za wrażliwość:

Melania Rapacz /SP. Lipnik/

 

 

 

Wywiedzione ze słowa” Szkoły Podstawowe- Kl. IV- VI

 

I – miejsce Arkadiusz Tomera / SP. Wiśniowa/

Miłosz Werner /SP. nr. 2 Myślenice/

II – miejsce Amelia Gawęda /SP. Czechówka/

III – miejsce Martyna Gładysz /SP. Skomielna Biała/

 

Wyróżnienie za Strój - Gabriela Szymoniak /SP. Czasław/

Wyróżnienie za Wizerunek Sceniczny – Aleksandra Radoń /SP. Kobielnik/

Wyróżnienie za umiejętne wykorzystanie stylizacji gwarowej- Marcelina Hanula /SP. Trzemeśnia/

 

 

Szkoła Podstawowa Kl. I – III

 

I – miejsce Adam Lempart /SP. Harbutowice/

Bartosz Irzyk /SP. Poręba/

II – miejsce Jakub Skałka /SP. Trzebunia/

Weronika Dąbrowska /SP Droginia/

III – miejsce Amelia Leńczowska /SP. Bęczarka/

Wiktoria Starmach /SP. Kornatka/

 

Wyróżnienia -Recytacja

Anna Szczurek / Czechówka/

Gabriela Łukasik /Dobczyce/

Martyna Jania / Wiśniowa/

Anna Najder / Trzebunia/

Kinga Żur / Skomielna Biała/

Magdalena Jaworska / Tenczyn/

Amelia Miśko /Myślenice 2/

Agnieszka Bergel /Myślenice 4/

 

 

Wywiedzione ze słowa”

I – miejsce Szymon Twardosz /Wiśniowa/

Zuzanna Podmokły /Krzyszkowice/

II – miejsce Jakub Jamróz /Wiśniowa/

Ksawery Kowal /Wiśniowa/

III – miejsce Władysław Piwowarczyk / Myślenice 4/

Kamila Panek /Myślenice 3/

Kinga Duda / Wiśniowa/

 

Wyróżnienia:

Patryk Płatek /Czechówka/

Bartosz Kaczor /Czechówka/

Agata Bajer / Kobielnik/

Mateusz Bednarz /Kobielnik/

Jagoda Sobieszkoda / Jawornik/

 

Wszystkich recytatorów nagrodzonych i wyróżnionych w eliminacjach powiatowych z a p r a s z a m y w dniu 4 kwietnia 2012 r.(środa) o godz. 11.oo na KONCERT FINAŁOWY połączony z wręczeniem nagród i dyplomów. Podczas w)w Koncertu zaprezentują się tylko recytatorzy, którzy otrzymali I miejsca.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...