Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenickie Mikołajki Rodzinne

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Myślenickie Mikołajki Rodzinne, które odbędą się już 2 grudnia (sobota) w godzinach od 10.00 do 13.00. W programie rodzinnego spotkania m.in. spektakl w wykonaniu teatru im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły, animacje z Małopolską Szkołą Gościnności, warsztaty plastyczne z instruktorami MOKiS oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Ponadto obędzie się świąteczny kiermasz połączony ze zbiórką pieniędzy na chorą Laurę z Krzyszkowic. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Myślenickie Mikołajki Rodzinne, to impreza która w tym formacie po raz pierwszy odbyła się w zeszłym roku. Wzięło w niej udział całe rodziny – w sumie ponad 600 osób, dlatego w porozumieniu z Burmistrzem Miasta i Gminy Myślenice Panem Maciejem Ostrowskim impreza ta jest kontynuowana także teraz.

- Zapraszamy do ośrodka wszystkich tych, którzy ten dzień chcą spędzić w sposób kreatywny, wesoły i pożyteczny. To impreza dla całych rodzin. Będzie mnóstwo atrakcji i zabawy. Zaczynamy spektaklem o godz. 10.00 na Sali widzowskiej – zaprasza Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

Na najmłodszych oprócz zabaw i animacji czekać będzie także spotkanie ze Świętym Mikołajem. Rodzice czy opiekunowie którzy zdecydują się, żeby w tym dniu Św. Mikołaj wręczył ich pociechom prezenty, powinny zostawić podpisane paczki w dniu imprezy w godzinach od 8.30 do 9.30 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

- Dla najmłodszych dzieci, które nie wezmą udziału w pokazie bajki wręczenie prezentów przewidziano na godz. 10.15. – uzupełnia Piotr Szewczyk.

Szczegółowych informacji na temat paczek udziela Pani Justyna Gawęda: 12 2721511.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...