Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wielka gala partnerstwa

Już w najbliższy piątek 29 września o godz. 18.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się wielka Gala Partnerstwa, która stanowi artystyczne podsumowanie projektu pn. „Kalejdoskop partnerstwa” współfinansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Co w programie? Koncert Roberta Kasprzyckiego. Skecze grupy Kabaret czyli Show licytacja m.in. koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego i wyjazdu do Brukseli. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu oraz w Bibliotece Miejskiej w Dobczycach. Ilość miejsc ograniczona.

Kalejdoskop Partnerstwa to projekt w który zainicjowały m.in. Fundacja Arts, Myślenickie Towarzystwo Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach czy Stowarzyszenie Nasz Dom. Trwająca kilka miesięcy inicjatywa przyniosła wiele korzyści organizacjom pozarządowym z terenu Myślenic i Dobczyc. Ich członkowie mogli sięgać po mini granty, uczestniczyć w szkoleniach i spotkaniach. Sami inicjatorzy zorganizowali również różne społeczne akcje. Odbyły się warsztaty tańców polskich czy zawody sportowe.
- Najważniejszym i najwspanialszym efektem pracy całego zespołu projektowego jest zawiązany fundusz stypendialny. Kalejdoskop pasjonatów. W tym roku 3 000 zł trafi do jednego stypendysty, którego wskaże komisja. Stypendium zostanie wręczone podczas Gali Partnerstwa na którą szczerze zapraszam – mówi Piotr Szewczyk, prezes Myślenickiego Towarzystwa Kultury.
Artystyczne podsumowanie projektu zapowiada się niezwykle ciekawie. Koncert da Robert Kasprzycki, bawić nas będzie Kabaret czyli Show, a na dodatek wielka licytacja. Co będzie można wylicytować. Będzie wycieczka do Brukseli, specjalne zaproszenie na koncert jubileuszowy Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”, lekcja gry na skrzypcach z Tomaszem Pawlakiem, trening z mistrzem speed-ball, ręcznie robiona biżuteria i wiele, wiele innych. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz funduszu stypendialnego.
- Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale w trakcie Gali będzie puszka do której będzie można wrzucić swój wkład do stypendium. Naprawdę warto, bo to pierwszy taki społeczny fundusz w naszym powiecie – dodaje Kamil Kozieł, sekretarz Myślenickiego Towarzystwa Kultury.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...