Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenicka Noc Galerii

20 maja od godz. 18.00 Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Myślenicką Noc Galerii. Impreza, które wpisuje się w europejską akcję pn. Noc Muzeów i Galerii obfitować będzie w wydarzenia artystyczne. W trakcie jednego wieczoru odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć ekspozycje 4 artystów, fotokast w przygotowany przez Myślenicką Grupę Fotograficzną MGfoto prezentowany na ekranie kinowym Kina MUZA oraz wsłuchać się w muzykę przygotowaną przez artystów pod nazwą 32 i 400. Start o godz. 18.00, a zakończenie ok. godz. 01.00.
To będzie naprawdę wspaniała noc. Będzie nam towarzyszyć twórczość profesjonalnych artystów Eugeniusza Molskiego, Kai Sawickiej, Magdaleny Cisło i MGfoto. Podczas spotkania z Piotrem Bębenkiem zainaugurujemy działalność galerii sztuki amatora. Do przygotowania ekspozycji zaangażujemy przestrzenie w galerii sztuki współczesnej, holu wystawienniczym, sceny kameralnej i przewiązki.

PROGRAM WYDARZENIA: 20.05.2017 r
- godz. 18.00 - wernisaż wystawy PLAKATÓW dokumentujących działalność wystawienniczą EUGENIUSZA MOLSKIEGO. Ekspozycja z okazji 50-lecia pracy twórczej artysty .
- godz. 18.30 - wernisaż wystawy KOLAŻY autorstwa KAI SAWICKIEJ
- godz. 19.00 - wernisaż wystawy OBIEKTÓW autorstwa PIOTRA BĘBENKA
- godz. 19.30 - wernisaż wystawy RZEŹBY autorstwa MAGDALENY CISŁO
- godz. 21.30 - premiera FOTOKASTU autorstwa MYŚLENICKIEJ GRUPY FOTOGRAFICZNEJ MGfoto
IMPREZIE TOWARZYSZYĆ BĘDZIE MUZYKA SPONTANICZNA I WIZUALIZACJE W WYKONANIU ARTYSTÓW 32 i 400

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...