Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Zaskoczyli nawet świętego Mikołaja

Nawet Święty Mikołaj nie spodziewał się, że do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu trafi aż tyle dzieciaków, które z tak ogromnym entuzjazmem i radością wzięły udział w Myślenickich Otwartych Mikołajkach dla Dzieci.

Warsztaty plastyczne, animacje, strefa bajek, dekorowanie pierników, przygotowanie świątecznych pocztówek, to wszystko i wiele innych atrakcji przygotowali pracownicy MOKiS dla uczestników spotkania mikołajkowego. Oprócz tych form aktywności, dla najmłodszych widzów, Teatr im. księdza Kardynała Karola Wojtyły przygotował spektakl pn. "Urodziny w Nigdylandii" w reżyserii Agnieszki Toli Słomki. Widowisko przyjęto owacjami i z dużym zainteresowaniem.
- Frekwencja była ogromna. Do ośrodka trafiły całe rodziny. Atmosfera była wspaniała. Dziękuje serdecznie wszystkim pracownikom i naszym partnerom, za to że przygotowali tak wyjątkowe wydarzenie - komentuje Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.
Wspaniałe atrakcje, to wspólny wysiłek nie tylko ośrodka kultury, ale także m.in. Fundacji Archon+ Dzieci, Które Kochamy oraz Małopolskiej Szkoły Gościnności. Ogromny wkład pracy włożyli także wolontariusze, którzy zaangażowali całe swoje serca w to wydarzenie - dodaje.
Kolejna propozycja MOKiS, to koncert zespołu Meeow, który odbędzie się 11 grudnia o godz. 18 w sali lustrzanej.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...