Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na muzyczny spektakl krakowskiego Teatr ITAN pt. "Wesele 2015.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na muzyczny spektakl krakowskiego Teatr ITAN pt. "Wesele 2015. Wszystko po krakowsku” Beaty Paluch-Zaryckiej z udziałem aktorów Teatru ITAN i Sceny Moliera z akompaniamentem Moniki Błaszczak-Bylicy. Spektakl odbędzie się 26 kwietnia 2016 r o godz 11.00. Wstęp wolny.

 
O spektaklu:
Podtytuł przedstawienia „Wszystko po krakowsku!” wiele mówi o słowno-muzycznym spektaklu „Wesele 2015”. Będzie to widowisko, w którym co prawda nie zabraknie tekstu krakowskiego twórcy Stanisława Wyspiańskiego, ale słynne „Wesele” stanowić tu będzie raczej punkt wyjścia do odpowiedzi na pytanie: jak rozumieją „Wesele” krakowianie w 2015 roku? W tym muzycznym przedsięwzięciu przygotowywanym przez Beatę Zarycką-Paluch nie zabraknie utworów tak silnie związanych ze stolicą małopolski jak: „Zakochani w Krakowie” czy „Krakowskie kwiaciarki”. Spektakl okażę jednak nie tylko nostalgiczną podróżą po grodzie Kraka, lecz także… parodią pewnego telewizyjnego programu rozrywkowego o matrymonialnych perypetiach rolników. Łącząc dawne i nowe „Wesele 2015” pozostanie jednak tym czym prawdopodobnie będzie zawsze – opowieścią o zabawie i miłości.

Brak wolnych miejsc

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...