Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Twórcze Zimowisko w MOKiS - zapisy!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice serdecznie zapraszają na zimowe zajęcia stacjonarne w MOKiS. W specjalnej ofercie na ferie przygotowano propozycje plastyczne, przyrodnicze, teatralne, rekreacyjne i artystyczne dla dzieci z terenu Gminy Myślenice w wieku od 6 do 13 lat. Nowością będzie również oferta zajęć feryjnych przygotowana przez Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie (filię MOKiS) w drugim tygodniu ferii. Organizatorzy zapewniają całodzienną opiekę nad dziećmi oraz program zajęć dostosowany do możliwości wiekowych uczestników. Zapisy dostępne specjalny formularz. Link do formularza https://forms.gle/DQasPEDdtxC6HXLi9.

Opłata za udział w tygodniowym turnusie wynosi 300,00 zł i zawiera wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu. Na formularzu można zapisać jedną osobę i tylko na jeden turnus. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 272-15-11 wewn. 25 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
We wtorek 11 stycznia o godz.16.00 wyniki pojawią się na stronie MOKiS.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły i zasady udziału w zajęciach dostępne są na stronie www.mokis.myslenice.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...