Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Satelity. Kosmos Możliwości – nabór do programu!

Satelity Art-Tutoring i Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na wyjątkowy weekend 16-17 października.

Mieszkasz w Myślenicach albo okolicach? Masz 15-19 lat? Malujesz, fotografujesz, filmujesz, projektujesz, piszesz, tańczysz, tworzysz? Interesujesz się sztuką, działaniami artystycznymi? Chcesz poznać osoby, które, podobnie jak Ty, chcą rozwijać swoją twórczość? Myślisz o swojej przyszłości i zastanawiasz się, czy zawód artystki/artysty jest dla Ciebie? Jeśli: tak – to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie.

Warsztaty malowania muralu poprowadzi Marcin Czaja. Marcin Czaja jest artystą malarzem, muralistą, rysownikiem i projektantem. Wykłada też na wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jego mural znajduje się m.in. w muzeum na Majdanku czy Galerii Krakowskiej, wygrał też Art Mural Challenge 2018 w Łodzi.

Kontekstem do muralu jest wystawa „DZISIAJ Z pracowni Artystów Akademii Sztuk Pięknych” w Krakowie, którą można do 24 października obejrzeć w Galerii Sztuki Współczesnej w Myślenicach i na którą serdecznie zapraszamy (wstęp wolny).

Zgłoszenia przez formularz: https://tiny.pl/9rfb5.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...