Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wygraj metamorfozę fotograficzną!

Przeżyj wspaniałą przygodę i wygraj mini sesję fotograficzną!

Dla wielu Dzień Kobiet jest inspiracją do zmian, dlatego Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował specjalną akcję z myślą o kobietach. Metamorfozy to okazja, by podkreślić urodę i wykreować nowy wizerunek. Laureatki konkursu będą mogły skorzystać z niepowtarzalnej przemiany w rękach profesjonalnych fryzjerów i makijażystów by zyskać niezwykłą pamiątkę tegorocznego święta, czyli fantastyczną fotografię portretową.

Partnerami wydarzenia są: gabinet kosmetyczny Pietrzyk &Wilczyńska, salon fryzjerski Joanna Szwab, para znakomitych fotografów Turczyki.pl.

Aby przeżyć wspaniałą przygodę przed obiektywem. Zgłoś siebie lub kogoś do konkursu!  

Wystarczy, że:
– do 25 lutego do godz. 20.00 wyślesz swoje zgłoszenie przez  formularz zgłoszeniowy (kliknij)w którym opiszesz, dlaczego akurat Ty chcesz wziąć udział w Metamorfozie lub dlaczego chcesz kogoś zgłosić do udziału w tym projekcie.

– w przypadku wygranej Ty lub wskazana osoba, będziecie dyspozycyjne w sobotę 27 lutego  2021 (dokładna godzina do ustalenia z Organizatorem) , przewidywany czas trwania ok.3 godzin.

 Co Was czeka w ramach Metamorfoz fotograficznych?
- make-up wykonany przez Pietrzyk &Wilczyńska

- fryzura wykonana przez salon fryzjerski Joanna Szwab

- profesjonalna mini sesja zdjęciowa @Turczyki.pl

Ta akcja to niesamowita przygoda przed obiektywem, która pomoże ukazać naturalne piękno, drzemiące w każdej kobiecie. Może stanowić również niezwykły prezent, który będzie niezapomnianą pamiątką!

Akcja Metamorfozy fotograficzne odbywa się w ramach Myślenickiego Dnia Kobiet 2021 z Tereską w tle. Na wydarzenie zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sport, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Niepodległości, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach, Polish Art Philharmonic oraz Zespół Pieśni i Tańca"Ziemia Myślenicka.  

Wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/269539994559187

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...