Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Walentynkowy Tydzień z MOKiS

Trwa Walentynkowy tydzień z MOKiS. W tygodniu poprzedzającym Święto Zakochanych Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował specjalne autorskie propozycje programowe, które wprowadzą w walentynkowy klimat.


Co w programie? Miłosna poezja Haliny Poświatowskiej, walentynkowe gry memory, warsztaty rękodzieła, które podpowiedzą jak przygotować prezent dla ukochanej. Ponadto top 10  najbardziej romantycznych piosenek, filmowe walentynki i przegląd najbardziej romantycznych miejsc w Polsce. A w Święto Zakochanych dwie znakomite propozycje poetycko-muzyczne. Kącik Zapomnianej Piosenki oraz specjalna odsłona Myślenickiego Salonu Poezji pn. Miłość w piosence. Gośćmi salonu będą znani myśleniczanom wokaliści, którzy zaśpiewają specjalnie wybrane i zaaranżowane piosenki przedstawiające różne fazy miłosnej relacji. Zapraszamy do wspólnego przeżywania święta zakochanych z Myślenickim Ośrodkiem Domowej Kultury!

Do Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Akademia Wyobraźni - MOKiS Myślenice Świetlica w Bęczarce , Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS, Kino MUZA w Myślenicach, Chór "Hura", Teatr im. Ks.Kardynała Karola Wojtyły oraz Centrum Wodne Aquarius.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...