Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Bal karnawałowy online w twoim domu!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci i ich rodziców na wyjątkowe wydarzenie na zakończenie Twórczych Ferii Zimowych.
Już w sobotę 16 stycznia o godz.18:00 na naszym profilu facebookowym www.facebook.com/mokismyslenice/ bal karnawałowy na żywo. O dobry nastrój zadba niezastąpiony DJs Brothers.
Przypominamy, że można przygotować się do balu korzystając z naszych warsztatów rękodzieła „Karnawałowy zawrót głowy” - publikowanych w ferie w ramach Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury .

Możesz stworzyć z nami playlistę – na propozycje czekamy do czwartku do godz.12:00 – prześlij nam swoje propozycje piosenek przez komunikator messenger @mokismyslenice .
Ponieważ bal będzie transmitowany na żywo - w trakcie trwania balu można będzie pozdrowić innych uczestników. Czekamy na relację z Waszej zabawy, które można publikować pod transmisją. Zakończmy zimowe ferie w karnawałowym nastroju!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...