Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Ferie online z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu

Zapraszamy Was na twórcze ferie zimowe online z MOKiS! Od 7 do 16 stycznia za pośrednictwem mediów społecznościowych Wasi ulubieni instruktorzy MOKiS zapraszają dzieci i młodzież do twórczego i aktywnego spędzenia zimowej przerwy. A na zakończenie – w sobotę o godz.18:00 będzie czekać na Was… wielka niespodzianka. 

Z nami rozwiążecie detektywistyczne zagadki i poranne łamigłówki. Zainspirujemy Was do pisania piosenek i przygotujemy się wspólnie muzycznie na Dzień Babci i Dziadka. Wykonacie z nami przydatne w domu przedmioty z eko - materiałów i zgłębicie tajniki makramowej biżuterii. Od 7 do 16 stycznia za pośrednictwem mediów społecznościowych Wasi ulubieni instruktorzy MOKiS zapraszają dzieci i młodzież do twórczego i aktywnego spędzenia zimowej przerwy. Podczas twórczych ferii z MOKiS na pewno nie będziecie się nudzić! Szczegółowy program (kliknij).

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...