Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Dzień Kundelka w MOKiS – online

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w obchodach „Dnia Kundelka – online“ w niedzielę, 25 października 2020 r. na profilu FB naszej instytucji. Szczegóły programu:

--

10.00 – Kundelkowe psoty – inspiracje do zabaw dla najmłodszych miłośników kundelków wraz z rodzicami, Akademia Wyobraźni MOKiS (Akademia Wyobraźni - MOKiS Myślenice)

12.00 – „Pies jaki jest każdy widzi na bis – online“ – wystawa zbiorowa rysunków osób znanych z różnych obszarów życia publicznego, kulturalnego, sportowego publikowanych w Myślenickim Miesięczniku Powiatowym „Sedno“ (SEDNO). Wystawa zrealizowana w MOKiS 25 października 2019 roku.

16.00 – Kundelkowe osobistości – galeria osobliwych psich postaci. Publikacja największej galerii zdjęć wielorasowców i filmów o naszych czworonożnych domownikach.

Aby Twój pies znalazł się w galerii przyślij jedno zdjęcie lub kundelka lub krótki film z jego udziałem do soboty 24 października do godziny 10:00 za pośrednictwem komunikatora messenger na profil FB Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu (https://www.facebook.com/mokismyslenice/) wraz z opisem zawierającym: imię i nazwisko autora oraz imię kundelka

17.00 – Poetyckie cztery łapy – poezję Franciszka Klimka czyta Dorota Ruśkowska, Salon Poezji MOKiS

19.00 – Kundelkowe portrety – malowanie na żywo: Joanna "Owca" Górnisiewicz-Klakla i Piotrek "Piti" Kosiba.

Podczas naszego wydarzenia dwoje myślenickich twórców na żywo, w malarskiej kolaboracji wykona obrazy inspirowane psim tematem. Dwa z nich zostaną zlicytowane na rzecz wsparcia lokalnej inicjatywy – Myślenickich Bezdomniaków. Bądźcie czujni!

Całe wydarzenie odbędzie się w formie online na stronie FB Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Serdecznie zapraszamy!
..........................................
Na wydarzenie zapraszają:
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Akademia Wyobraźni - MOKiS Myślenice, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS, Świetlica w Bęczarce, Kino MUZA w Myślenicach, Piti Ko, Joanna Górnisiewicz-Klakla

Polecają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Gazeta Myślenicka, SEDNO

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...