Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wyniki 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W poniedziałek 7 września 2020 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się etap powiatowy 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych z terenu powiatu myślenickiego.

Wyniki konkursu:

Kategoria- Wywiedzione ze słowa

Wyróżnienie
Zuzanna Podmokły

Kategoria- Turniej recytatorski

I nagroda - nominacja do etapu rejonowego
Zofia Kulig

II nagroda - nominacja do etapu rejonowego
Aleksandra Stalmach

III nagroda
Matylda Batorska

Wyróżnienia
Alicja Zięba
Julia Sala
Julia Górka

Do etapu rejonowego jury wytypowało zdobywców I i II nagrody tj.  Zofię Kulig oraz Aleksandrę Stalmach.
Organizatorem kolejnego etapu konkursu jest Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie i odbędzie się w dniach 14-16 września 2020 r. Osoby zakwalifikowane do tego etapu informacje o terminach (godzinach i dniu) w konkretnych kategoriach udzielać będzie  Joanna Miczałowska pod nr tel. 12 430-50-90.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przypomina, że ze względu na stan epidemii opiekę nad młodzieżą podczas wszystkich etapów konkursu sprawuje rodzice lub inni opiekunowie prawni.

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. O terminie wręczenia nagród, których fundatorem jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...