Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Sierpień w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty! W sierpniu przygotowaliśmy zajęcia plastyczne, interdyscyplinarne, umuzykalniające, taneczne i warsztaty animacji filmowej.

 

W drugim i czwartym tygodniu miesiąca zapraszamy na zajęcia ceramiczne odbywające się w ramach MAŁEGO FESTIWALU CERAMIKI. Dla dzieci przygotowaliśmy zarówno cieszące się dotychczas bardzo dużym zainteresowaniem warsztaty układania obrazków z koralików, jak i malarstwa na jedwabiu. Po lipcowej przerwie wraca MODELARNIA. W trzecim tygodniu sierpnia zapraszamy młodzież i starsze dzieci na niezwykłe spotkanie z animacją poklatkową – w ramach warsztatów powstanie film, który pokażemy Państwu na ekranie kina MUZA.  Zapraszamy również do kina MUZA w MOKiS na seanse filmowe i skorzystanie z oferty wakacyjnej dla dzieci i młodzieży Centrum Wodnego „Aquarius”.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...